Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez lehet fülgyulladás?

Ez lehet fülgyulladás?

Figyelt kérdés
Tegnap 9,5 hós babámon csak egy kalap volt, de a szél eléggé fújdogált, tehát a füle igazán nem volt védve. Az éjszaka többször felkelt szopizni, ill. sírt is, mint akinek fáj valamije. Adtam neki nurofent, attól elaludt szépen. Ma reggel nem sírt, nem vakarja a fülét, de ha hozzányúlok, hogy megnézzem, elveszi a kezem, ill. elrántja a fejét. Szerintetek ahzért mert fáj a füle? vagy csak nem akarja hogy nyúlkáljak. nem váladékozik a füle, szopizáskor se sír. Ha a fülével lenne valami akkor sírna nappal is nem? láza nincs.
2011. júl. 31. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát nem tudom. Annyi ideig szopizik ameddig szokott?

Napközben alszik?

Felébred pár perc múlva?

Nekünk decemberbe volt begyulladva a füle. Egész éjszaka nem aludt nyűgös volt nappal szerintem csak azért aludta, mert már nagy fáradt volt. Mivel nálunk az ügyeletes orvos felvetette, hogy lehet, hogy a füle fáj én vittem is be a kórházba ügyeletre. Szerintem inkább mutasd meg orvosnak, minthogy baj legyen, főleg ha most nem úgy viselkedik napközben ahogyan szokott.

Lányomnál nem volt láza sem hőemelkedése.

2011. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
most alszik rendesen, nem ébredt fel, szopival altattam el direkt. Kicsi nyöszörgés volt, de azt most nem tudom mire vélni. Szokott ilyet csinálni, de akkor mikor esetleg a hasa fáj. Ha nappal nem sír, nem nyűgös akkor nincs baj?
2011. júl. 31. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!