Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babád hogyan van el...

3 hónapos babád hogyan van el az autósülésben?

Figyelt kérdés
Kisfiam nem sokat van el az autósülésben, mert a hason tud csak aludni, így abban szinte képtelen. Ha el is szenderedik, nagyon hamar fennt van, s ordít a fáradtságtól. Nem tudom mit tehetnék vele, mert a nagyszülők messze laknak, s néha azért el kell mennünk vele.
2011. júl. 31. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés :-( Nálunk pont fordítva van, 3 hós kislányom nagyon nem szeret hason lenni, háton alszik, és nagyon jól elvan az autósülésben. Volt már többször, hogy 3 órás útra mentünk vele és végigaludta :-) Nem tudom, hogy lehetne beleszoktatni...talán először a háton alvásra kellene finoman rászoktatnod.
2011. júl. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Meg fogja szokni a hordozót, emiatt ne szoktasd át háton alvásra, hiszen neki alapból hason jobb.

Mindenképpen alvásidőben menjetek, hogy álmos legyen, és ne ébredés után, mert akkor tuti ordítani fog.

2011. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jól, születése óta.

Amikor oylan pici volt, ahogy elindult a kocsi ő elaludt.

Most 2,5 éves és azóta isbármennyit lehet vele autózni:-))

2011. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Épp most 3 hónapos. Tök jól elvan benne. Ha beteszzük az autóba, mindig elalszik. De van, hogy itthon is elalszik benne.
2011. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 4 hónapos, ő is hason alszik születése óta. De ha megyünk valahova a hordozóban mindig elszunyókál. Eleinte nézelődik, de aztán legyűri a fáradtság.
2011. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!