Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers slep and play. Mi a...

Pampers slep and play. Mi a vélemyényetek róla?

Figyelt kérdés
most van akcioban a sparban, nem tudom vegyek e?
2011. aug. 1. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
2-es méretűt használjuk (már a 3. csomaggal), mi teljesen elégedettek vagyunk vele.
2011. aug. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

3-ast, éjszakára a 4-est használjuk a kisfiamnál (a 3-asból kijött az egész belseje reggelre, nem bírta a pisit, a 4-es még picit nagy rá.).

Ha nagyon akciós, akkor szoktunk venni, jó, de nem gumis sehol, jobban szeretjük az active babyt, ami a tépőzárnál gumírozott.

2011. aug. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a 4 est használom a kislányomnak és teljesen meg vagyok vele elégedve.
2011. aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-t próbáltuk, de nem vált be, kifolyt belőle minden, a 3-s active baby viszont teljesen megfelelő
2011. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer vettünk mi egy kis csomaggal(20db volt benne). Hát a babám popsiját kicsipte és kifolyt belőle mindent.. De még a popsitörlő is kiüti.(ez a fajta)
2011. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kettes méret még jó, de hármastól fölfelé már nagyon hiányzik a gumírozás belőle - ez mindenhol merev, még a tépőzárnál sincs gumírozott része.
2011. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!