Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Avent babaápolási termékek...

Avent babaápolási termékek beváltak? Van folyékony hintőpor, sampon&fürdető, pelenkavédő krém.

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb a gyógyszertári fürdetőkrém (felírja a házidr.) A johson's babasampon, és a hexacholophines hintőpor...
2011. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és Neogranormonos kenőcs a popsira!!
2011. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bocsi, Neogranormon kenőcs
2011. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én csak gyógyszertárit merek a babámon használni, mert nagyon érzékeny a bőre. ha ez a legjobb és olcsóbb is, akkor minek vegyek mást?


ha most várod a babád, szerintem ne vásárolj be ilyen termékeket, mert nem biztos, hogy használni tudja majd. samponból pl. lehet, hogy koszmóellenit kell majd venni, ha kis hajasbaba lesz.


márkák közül a Babét szokták javasolni, az kevés irritáló anyagot tartalmaz.

2011. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A vagisil krém
2011. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Folyékony hintőport és babakrémet frezydermet használok, de csak mióta 1 hónapos lett a gyerek. Előtte gyógyszertárit.

Koszmó olajat vettem most tőlük, és adtak egy halom babasampont, remélem jó lesz.

2011. nov. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk egyedül a pelenkavédő krém vált be.

6 hónapos kislány anyucija

2015. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!