Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem hiszi el? . A ti...

Miért nem hiszi el? . A ti babátok mennyi idősen csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Kislányom 13 hónapos korában kezdett el járni, előtte persze már ment 1-2 lépést, de az igazi járás 13 hónaposan kezdődött.13,5 hónapos volt amikor önállóan kapaszkodás nélkül felállt. Beszélgettem ma egy anyukával akinek hasonló korú a gyereke és azt mondja ez nem igaz, hogy fel tud így állni, mert azt csak később csinálják.Köszönöm a válaszokat
2011. aug. 1. 16:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de a kérdés kiírása óta meghívtam őket vendégségbe holnapra, ha saját szemével látja biztos elhiszi majd.
2011. aug. 1. 17:43
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 7,5 hónapos korára tanult meg kapaszkodással felállni. Aztán 10-11 hónapos kora körül kezdte el azt, hogy ülésből pl. kiemelte a fenekét az égbe, a kezeivel támaszkodott a talajon, majd felegyenesedett, illetve guggolásból is kapaszkodás nélkül felállt szépen. 1 évesen kezdett el járni kapaszkodás nélkül.

Bírom az ilyen okos anyukákat....

2011. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
*10-11 hónapos kora között (utolsó voltam). Tehát 11 hónapos korára már fixen csinálta.
2011. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik, az ismerős anyuka nem tudja, hogy nem minden gyerek csinál mindent ugyanabban az életkorban, illetve a szakirodalomban is kb. határokat talál az ember: vmelyik baba előbb, vmelyik később jut el az adott szintre. A szomszéd kisfiú 8 hónaposan már kint sétizett az utcán, csak lestem, hogy ilyen hamar, mert azért ez jóval korábbi az átlagnál szerintem.
2011. aug. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Összejárunk egy kisgyerekes anyukával hébe-korba. Az ő kisfia 14 hónapos, kb. 1 hónapja megy, és szinte rögtön felállt egyedül. Az én fiam meg pl. már stabilan ment, szaladt vagy 3 hónapja, mikor először egyedül felállt. Addig mindig keresett valami kapaszkodót magának.
2011. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!