Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őssejtlevétel! A sejtbanknál...

Őssejtlevétel! A sejtbanknál hogyan zajlik az online ügyintézés?

Figyelt kérdés

Mi náluk szeretnénk majd néhány hét múlva megrendelni a szolgáltatást, de nem Pesten élünk, ezért online fogjuk. De kicsit félek, hogy így is simán fog-e működni?!

Intézte ezt így valaki náluk?


2011. aug. 2. 19:23
 1/7 anonim válasza:
Mi tavaly kötöttünk szerződést a KRIO-val. Először én is online szerettem volna, de mégis felhívtam egy üzletkötőjüket, akit a honlapjuk "dobott ki". Mi is vidéken élünk, de ezeknek a cégeknek van mindenhol területi képviselőjük. Így, hogy személyesen kötöttünk szerződést, kaptunk 10% kedvezményt a végösszegből, és az sem 2 forint volt.
2011. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Na erre még nem kérdeztem rá! Jó lenne ha nekik is volna üzletkötőjük.
2011. aug. 2. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a Sejtbanknál intéztük.Online küldtem de ugyanakkor hívtam őket telefonon is nagyon gördülékenyen ment minden!csak jót tudok róluk írni.A KRio biztosan jó de az üzletkötővel meg volt beszélve egy időpont és nem jött el aztán hívtam de nem vette fel a telót akkor kerestem fel a Sejtbankosokat:)
2011. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én eddig csak e-mailben társalogtam a sejtbankos hölggyel, nagyon kedves és segítőkész volt.

De szeretném tudni hogy megy ez a gyakorlatban?!

Leírnád, ha megkérlek?

Először elküldted a megrendelőt, és vele egy időben a szerződést? Vagy egyáltalán hogyan írtátok alá? Gondolom postai úton?!

Futár hozta a mintát, azt te bevitted a kórházba, szülés után azonnal hívtátok a sejtbankot hogy jöhetnek érte?

Stb, stb. Szóval minden érdekelne, mert egyenlőre zavaros!


KÖSZÖNÖM!!!!!!

2011. aug. 3. 09:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Megrendeltem a szolgáltatásukat azt hiszem emailben utána csörögtem is.Küldtek postán egy szerződést amit kitöltve aláírva vissza kellett küldeni majd futárszolgálat rá pár nappal vagy héttel hozta a készletet.Ezt bevittem szüléskor a kórházba és mikor megszületett a bébink a férjem telefonált a megadott számra és pár óra múlva vitte a futár a mintát a "bankba":) neki a szülésznők adták oda mert én moccanni sem bírtam még akkor.Azt nem tudom mikor fizettünk..
2011. aug. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De nagyon gördülékenyen megy egyébként.Megrendeled online vagy telefonon,küldik postán a szerződést,visszakülditek,küldik a készletet,beviszed a kórházba,férjed telefonál(mi is vidékiek vagyunk),hogy jöhetnek érte,odaadja a szülésznő és ennyi..:)
2011. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. aug. 3. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!