Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt lehet piros a...

Fogzás miatt lehet piros a nunija, feneke körül, mintha kicsípte volna valami, vagy rossz a pelenka?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem kisfiam van és nálunk még nem indultak meg a fogai,szóval arra a felére sajnos nem tudom a válazt,habár még nem hallottam ilyet,hogy a fogzás miatt pirulna ki a popsijuk,vagy a nuniuk a babáknak.Viszont nálunk volt már olyan, hogy a megszokott pelenka helyett egy ugyanolyan márkájút,de olcsobb fajtát vettünk, és 2nap alatt tiszta kiütés lett a popsija, még a zacsija is tiszta piros volt, és üvöltött ha bekentem pelenkázásnál.Akkor elszaladtunk vettünk ugyan olyat mint amit használtunk,párnapig sudokrém vastagon, ha enyhült akkor meg bele masszíroztam a bőtébe,és sűrűbben cseréltem pelust.

Remélem tudtam segíteni. :)

2009. ápr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egybefüggően piros, vagy inkább pöttyös? Ha "simán" piros, akkor lehet a kaki csípte ki, lehet, hogy most kicsit maróbb hatású volt a széklete.

Ha pöttyös, akkor gomba lehet, nem kell megijedni, elég gyakran előfordul, főleg,hogy most bejött ez a meleg, ilyenkor hamarabb elszaporodhatnak. Nekünk tavaly így tavasszal volt 1x ilyen problémánk, védőnő beecsetelte, canesten+bóraxos kenőccsel kellett kenni pár napig. Elmúlt, azóta sem jött vissza.

2009. ápr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egybefüggő,köszönöm a válaszokat,hát igen,mi is most olcsóbbat használunk pelusban.Megpróbálom gyakrabban cserélni,és ha nem segít,akkor visszatérek a régihez,ahogy olvaslak benneteket,akkor nem a foga,köszi mégegyszer.
2009. ápr. 9. 10:50
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fogzáskor bepirosodik. Onnan tudom, hogy jönni fog az új fogacska, hogy négy nappal előtte már vörös a popsija :)
2009. ápr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!