Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrszívó-porszívózás után Ti...

Orrszívó-porszívózás után Ti fújtok/cseppentetek a babátoknak?

Figyelt kérdés
Mert, ha befújok neki újra szörcsög, viszont félek, hogy egyébként kiszárad a nyálkahártyája...
2009. ápr. 9. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem fujkodom semmivel. Kipróbáltam magamon, semmi szárasságot nem éreztem utána vagy egyéb kellemetlenséget, ezért nem piszkálom már utána.
2009. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

előtte Sterimar-ral befújok és majd utána már csak Nasivinnel cseppentek és attól nem szörcsög újra. mert abból csak 1-2 csepp kell.

minden jót.

2009. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kiszáradhat a sok orrszívástól, erre tényleg figyelni kell. más egy felnőtt orra meg más egy baba orra. és a sok szívástól persze hogy kiszáradhat!!!

cseppenteni kell utána orrcseppel.

2009. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a Nasivint már nem adhatom, mert 5 napig lehet és már 6 napja taknyos. A sterimárból pedig nem tudok picit fújni..., így 2 perc múlva újra ömlik a cucc szegényből.
2009. ápr. 9. 09:57
 5/7 anonim ***** válasza:
én úgy fújok kevesebbeta Sterimarból, hogy a kupakjába a Sterimarnak fújok egy adagot és azt a Nasivin cseppentőjével felszívom és cseppentek 1-2 cseppet vagy egy keveset az orrába. remélem érthető amit írtam :)
2009. ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki az Euphorbium nevű homeós orrsprayt, nekünk nagyon bevált. Nem szárítja ki a nyálkahártyát, nem csak feloldja a váladékot, de gyulladáscsökkentő hatóanyagok is vannak benne...
2009. ápr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Porszívózás előtt szoktam cseppenteni sóoldatot.
2009. ápr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!