Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitöl lehet az hogy a fiam...

Mitöl lehet az hogy a fiam fél mindig a porszivotol? Ha bekapcsolom, elfut és ordit. Hiába mondom ne féljen, nem érdekli. Mitöl lehet, nem gond ez? Mit tehetnék ellene? Porszivozni azért kell sajnos

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 21:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja 19 honapos
2011. aug. 6. 21:34
 2/12 anonim ***** válasza:

> Mitöl lehet az hogy a fiam fél mindig a porszivotol?

Esetleg attól hogy rohadt hangos?


> Porszivozni azért kell sajnos

Olyan sűrűn azért nem kell...

2011. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kedves 2.!


Egy átlagos családnál heti 2x de minimum 1x van porszívózva.Én se szívesen kapcsolom be a porszívót amikor látom.h a fiam összerezzen tőle,és van h sír is.


Szerintem nálunk az orrszívás az oka...

2011. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nálunk akkor van/volt porszi iszony, amikor takonykór is volt, amúgy az elején is ismerkedhetett vele(kikapcsolva)(volt amikor a kerekét csócsálta...), amikor már stabilan elbírták a lábai akkor bekapcsolva is tologathatta.


Mindig félt tőle, tehát egész pici bébi kora óta, sok takony, stb? vagy csak most kezdte. "játszhat" vele, segíthet takarítani?

Más hangos dolgokra is így reagál vagy csak a porszi a mumus? Ha mindentől fél akkor "gond"? ha csak a porszi akkor megszereti

2011. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Próbáld megkérni hogy kapcsolgasa ő játszon vele "porszivozon" ő, kergesétek meg az apukát...
2011. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Porszívós orrszívót használsz? Lehet, hoigy ahhoz társítja és azt utálja.

Nálunk érdekes a helyzet. Ha bömböl nagyon, oár perc porszívótól megnyugszik. Ha viszont takarítok, bömböl. Erre varrjon valaki gombot :)

2011. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen régebben szivattuk porszivos orrszivoval az orrát,akkor mindig orditott,de ez már lassan 1 éve.emlékezne,vagy mi?
2011. aug. 6. 21:58
 8/12 anonim ***** válasza:
A mi babánk is fél a porszívótól pici kora óta. Sajnos mástól is, kutyától az autó ablaktörlőjétől és más egyébtől.
2011. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam nyugodtan aludt a porszívó hangja mellett. Eddig . Pár napja, amikor bekapcsoltam, torkaszakadtából ordítani kezdett, borzasztóan megijedt a hangtól. Orrszi-porszi nálunk is volt pár hónapja. 6 és fél hós.
2011. aug. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én próbálom akkorra időzíteni a porszívózást, amikor itthon van a párom, és a másik szobában, csukott ajtónál játszik vele addig, rádió, zene bekapcsolva. Aztán szobacsere. Így megpróbálhatod megoldani, nekünk bevált.
2011. aug. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!