Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reggel tápszer mellé sok a...

Reggel tápszer mellé sok a reggeli (kenyér, sajt, husi)?

Figyelt kérdés

1 éves gyerekemet reggel kiegészítésnek tápszerrel itatom. (mert már csak este szopik, tehéntejet nem bírja). ő szívesen meg is reggelizik mellette. nem sok ez így? 2,1dl tápszer+kenyér.


Jól gondolom, hogy a tápszeres gyerekek csak tápszert kapnak reggelire?


2011. aug. 8. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ameddig szívesen megeszi a gyerek,sőt kívánja,kéri,addig semmi sem sok.Én mindig hittem benne,hogy ők maguk el tudják dönteni,hogy miből mennyi elég nekik,ha nem kéri,szól,legalábbis nálunk így van.Amúgy ilyen korban már kell a kiegészítés a tápszer mellé.
2011. aug. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi!

csak azért vagyok bizonytalan, mert egy kis kaja-gép a manó. bármennyit szívesen megeszik. volt már hogy addig adtam, amíg jól esett neki, 1 órával később meg visszajött.

2011. aug. 8. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is kis kajagép,de sztem kell is nekik,rengeteg energiát elhasználnak,gondold el,egész nap jönnek mennek+ugrásszerűen fejlődnek,nőnek,vmiből fedezni kell nekik ezt,h legyen erejük.Ezen kívül szeretik az ízeket is,finom kajákat,örülj neki h jó étvágyú,egy rossz evő gyerek nagyon nagy gond.Gondolom kisfiú,legalábbis az enyém az.Ne aggódj:)
2011. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se sok,tudják ők mennyi kel nekik.Az én fiam is elég jóétvágyú,most volt 1éves,ő reggel-este 3dl-3dl tápszert iszik meg,és még reggel ehhez reggelizik az én reggelimből,vajas kenyér,virsli,paradicsom...stb,ő rengeteget enne,nála nincs olyan hogy elég,csak nagyritkán,de azért próbálom úgy csinálni,hogy ne is maradjon éhes,de ne is tömjem tele,már nagyjából kitapasztaltam azért.
2011. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi!

akkor továbbra is így fog reggelizni.

2011. aug. 9. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!