Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 kerekű babakocsiról vélemény?

3 kerekű babakocsiról vélemény?

Figyelt kérdés

Babakocsit szeretnék vásárolni , ami 3 kerekű, de nincs vele kapcsolatban tapasztalatom. Ami a legjobban érdekel, az az, hogy télen a hóban is elmegy? De minden vélemény érekel.

Én ezt szeretném megvenni :

[link]


2011. aug. 10. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én próbálgattam pár 3 kerekűt még a fiam születése előtt, de nekem labilis volt mindegyik. Ezt nem próbáltam, jó alaposan nézd meg, próbálgasd mielőtt megveszed.

Én még el tudtam volna tologatni, de a férjem olyan bénán, figyelmetlenül tolja a kocsit, hogy ő tuti kiborította volna a gyereket.

2011. aug. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4 babakocsit elfogyasztottam mire megtaláltam a tökéleteset. És az bizony egy háromkerekü volt. Egyáltalán nem instabil,és a gyereket sem lehet kiboritani belőle,persze aki ilyen véleményen van lehet hogy valami gagyit próbált. A legkönnyebb tolni,hóban,és mindenféle terepen,ezzel biztos nem fogsz szenvedni sem a hóbuckákon,sem a homokos tengerparton sem túrázáskor.Nagy fujható kereküt vegyél,amit ajánlok az a Peg Perego gt3,vagy a Jane Slalom. Ezen kivül szemeztem a Cam Cortina X-Tris-el és az X-Landerrel is de ezekkel nincsen személyes tapasztalatom. Egyedül akkor kell kicsit stabilabban fogni a kocsit amikor utpadkára tolod felfelé,és a hátsó két kereke pont a levegőben van,mert ugye ha csak az első keréken van a kocsi egész sulya,meg a gyerek is,tényleg nem tul stabil értelem szerüen,de ha akkor tolsz rajta egy masszivat észre sem lehet venni.
2011. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok,most vettem észre a linkedet.Én olyan kocsit nem mernék venni aminek elöl 2 db kicsi kereke van egymáshoz közel,mert az tényleg el fog akadni mindenben,télen pedig ha fagyott hóbuckák is vannak,ott fogod hagyni a kocsit az első kuka mellett,és inkább gyalog hazviszed a gyereket. Azt hittem ujszülöttnek keresel,de ha jól látom neked már csak egy sportkocsi kell. Ha háromkereküt akarsz esetleg keress egy jobb minőségüt használtan.
2011. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

most is bolygókereskes van aminek 2 dupla kereke van elől. A fiammal is 9 éve Bergon volt, bolgyókerekes, és nem akadt el a hóban. Ilyen volt régen is most is

[link]


A zzal nem volt gond hogy elaka, csak a 3 kerekűnél nem tudom milyen

2011. aug. 10. 10:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó hóba, amit belinkeltél. Ha 3 kerekűt akarsz venni, akkor valami komolyabbat nézz. Tegnap láttam az utcán olyat, aminek jó nagy kerekei voltak, az első is ugyanakkora, mint a hátsók. De bolygósítható volt. Na az tuti nem akad el a hóban. Nagy kerékkel jobban lehet hóban, homokban közlekedni.
2011. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

nekem ez van és tökéletesen fut hóban is

2011. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem knorr márkájú háromkerekűm volt és nagyon szerettem soha nem vennék másfajtát.
2011. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is 3 kerekű van, de olyan kicsi kerekűt, amit linkeltél, nem vennék! Van kicsi 4 kerekű sport kocsink is, elöl-hátul dupla kerékkel, de azt - lehet, hogy én vagyok a béna, de - hóban nem tudom tolni...

Bezzeg a 3 nagy kerekű!!! Az minden terepen átmegy!

Ilyen a mienk: [link]

2011. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!