Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10hós babának aki külön főz,...

10hós babának aki külön főz, milyet ételeket szokott készíteni?

Figyelt kérdés
Elég unalmas már amiket kap,szeretném kicsit változatossá tenni.Gyümölcs-hús kombináció nálunk nem vált be,a mi ételeinkből is eszik,de csak pár falatot,egész adagot nem.
2011. aug. 10. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyan ez a helyzet.


èn veszek zöldségeket és azt fözöm össze.


Pl amit szeret cukkini, répa, krumpli, hús

vagy brokkoli, krumpli, hús


holnap azt akarom hogy tésztát fözök és van sima papardicsom levem, abba kicsi füszereket aztán azt kap.


sok üvegest adok neki.

2011. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én külön főzök a kislányomnak,szerencsére imádja a zöldségeket,variálom,egyik nap rizzsel,másik nap krumplival,következő nap tésztával készítem el neki a főzelékeket,húst pedig megfőztem,összeturmixoltam,és jégkockatartóban lefagyasztottam.Csirkemell,pulykamell,sertéshús,csak elő kell venni elő kockát a hűtőből.Lehet tenni a főzelékbe reszelt sajtot,kefírt,sovány tehéntúrót.Lányom ezeket imádja,mi a gyümölcsökkel állunk hadilábon:-)
2011. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!