Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleménytek erről a...

Mi a véleménytek erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés

[link]

Köszi


2009. ápr. 11. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemlehet rossz.nekem is valami ilyesmi van csak muanyag kerekekel.
2009. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis kocsi, de szerintem 33 ezerért jobbat is kapsz!
2009. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Jól néz ki,de az adatait nézve elég nehéz.Jó hogy esernyő alakúra csukható,de 11kg.Az előttem szólónak igaza van,ennyi pénzért találsz jobbat is.De persze neked kell hogy tetszen.
2009. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Hol lehet 33.000 Ft-ért könnyebbet venni?
2009. ápr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hát én is kíváncsi vagyok, milyen jobbra gondoltok. Ha van konkrét márka légyszi írjátok meg.
2009. ápr. 12. 07:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a Brandon-ba vettem 26.000-ért hasonlót és 6,5kg a súlya.Chicco márka.
2009. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is néztem ezt a kocsit de én a panda webáruházban és ott 24-25ezer körül van az ára!!!De én végül a giordani gx compact mellet döntöttem(annak is 24-25 körül van az ára),könyebb mert az 8 kg de lapra csukodik,ha neked nem fontos hogy esernyöre csukodjon akkor nézd meg ugyanabban a webáruházban van ez is!
2009. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok! én 16 ezerért vettem pikolo márkájút és nagyon meg vagyok vele elégedve! fokozatmentesen majdnem vízszintesen dönthető és kb. ugyanezek a tulajdonságai (állítható lábtámasz, fékezhető, bolygósítható kerekek stb.) és nagyon könnyű! kb. 7 kg. alu vázas. és kisebbre összecsukható, mint a belinkelt.

merem ajánlani!

2009. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia, szep kis kocsi, de szerintem ahhoz kepest hogy csak 6 honapos kortol tudod hasznalni, tehat nem mindjart szuletestol, draga!

Ezt a markat nem ismerem, de nem sok kismamatol olvastam kommentet ezzel a markaval kapcsolatban se.

Nekunk Graco volt, azt csak ajanlani tudom, nagyon jo volt. Nem nyikorgott, nem torott el soha semmije, konnyen csukhato volt, alul nagy halos resze volt, nagyon szerettem.

2009. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!