Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Avent Philips miniturmix?...

Avent Philips miniturmix? Megéri? Érdemes? Többi lent.

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 11. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én megmondom őszintén, hogy szerintem egy 2-3000 Ft-os tök egyszerű botmixer ugyanezt a feladatot tökéletesen ellátja, nem adnék ki érte ennyi pénzt.
2011. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 10 ért vettem egy üvegkelyhest,ami 3x ekkora és nagyon jól ki tudom használni:)
2011. aug. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazat adok az első v. nak és valahol a 2. nak is .


- drága valóban.

- ha veszel egy noname-t azzal is jól jársz.

- a kezdeti időkben a turmix még hatalmas lesz a botmixerrel jobban jársz .

szóval én személy szerint nem venném meg . Moulinex botmixerünk van 5000,- volt anno és imádom!

2011. aug. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jézus! mekkora üzlet!


nekem van turmixom és botmixerem is. babaételhez a turmixra még sosem volt szükség,a botmixerre kb.naponta 2x.


(a turmixban 1-2 dl ételt nem érdemes szétcsapatni, a fele pocsékba megy. botmixert sokkal kisebb edényben használ az ember, aminek az alja sima, abból kevesebb veszeteséggel ki lehet kaparni. és más edényben is tudod használni pl.épp megfőzted a cukkinit, a lábasban is pürésítheted. azon kívül jobban tudod irányítani, hogy mennyire legyen darabos vagy pürés.)

2011. aug. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van, csak pluszban parol is, lehet valaki szerint penzkidobas. Nekem bejott, megparolom a kajat, megforditom, osszeturmixolom es kesz is, kenyelmes. De valoban draga, az enyem majdnem ketszer annyiba kerult. Ha valaki draganak tartja, meg lehet oldani maskepp is a fozest, ez nem egy olyan dolog, ami feltetlen szukseges. A turmixolot magaban nem vennem meg egyebkent, arra tenyle ott a botmixer.
2011. aug. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is a párolós turmixolósom van Nobel díjat adnék érte!
2011. aug. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen mindenképp! Ez egy szuper turmix! A botmixer nem bébiétel pürésítésre való! Márcsak azért sem, mert nem érnek le a kések az edény aljára, ezáltal tök darabos marad az egész.
2011. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!