Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csirkemell sonkát kaphat 11...

Csirkemell sonkát kaphat 11 hónapos fiam?

Figyelt kérdés

[link]


Félre értés ne essék,nem ezzel akarom etetni,de a boltban mondták h nagyon puha és hogy kisgyerekeknek is szokták vinni.


2011. aug. 11. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire adsz neki mesterséges dolgokat. Ha a bátrabb kategóriába tartozol, akkor nyugodtan, ha nem akkor várj még vele. Az én babám is szokott néha enni, még párizsit is.
2011. aug. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Nagyon finom és ízletes dolgokat lehet belőle készíteni a picúroknak, de azt nem szabad elfelejteni, hogy ezek is tartalmaznak rengeteg féle hülyeséget. Lehet, hogy valójában köze sincs a sonkához. Ez egy kicsit jobban megmunkált nyesedék mint a párizsi. Mindezektől függetlenül én is adok neki, sőt virslit és párizsit is. Mondjuk én is a bátrabbak közé tartozom. Aki viszont hisz ezekben az egészségesnek mondott baba dolgokban, annak azért talán szükséges a mérlegelés.
2011. aug. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a babának adandó felvágottnál (virslinél stb.) a legfontosabb kérdés, hogy van-e benne szója és hogy hány % húst tartalmaz.

Mi Delco pulykamell sonkát, vagy Délhús csemege karajt szoktunk venni, az utóbbinak 90% feletti a hústartalma.

2011. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én még nem adtam neki tartósítószeres cuccokat,se E-s dolgokat.De egyébként nem vagyok rátarti,nem csak az orromig látok.Adnám is meg nem is,félek is meg nem is.
2011. aug. 11. 10:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért ne adhatnád? Kiváncsi lennék aki folyton arról pampog, hogy ilyen olyan anyagokkal nem tömik a gyereket, mit adnak neki???? Bölcsödében, óvódában mégis mit esznek majd?
2011. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
végülis ez is igaz....
2011. aug. 11. 11:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi is ezt írtuk. De tiszteletben tartjuk, hogy vannak olyanok, akik a végsőkig kivárnak. Én speciel úgy vagyok vele, hogy valamitől csak eláll a bébi kaja is évekig. Az a szer se lehet jobb, mint a felnőtt ételek tartósítója. Meg egyébként is időnként napi szinten van benne a hírekben, hogy ilyen olyan anyagot találtak ebbe vagy abba. Ha komolyan belemélyedsz a dolgokba, akkor már zöldséget se nagyon adhatsz. Mert tuti kezelik azt is valamivel. Nekem senki ne mondja, hogy egy alapos mosás után semmi nem odaillő anyag nem lesz benne.


Szóval így van ez, de tiszteletben tartjuk, hogy vannak akik másképp látják.

2011. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

én nem tudtam hogy hogy lássam ezt a kérdést :D


ha szerintetek kaphat és nyugodt szívvel mondjátok,lehet jobban átgondolom.

2011. aug. 11. 11:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a Lidlben kapható Twinner márkájú sonkát veszem, van csirke és pulyka is. Ebben nincs bőrke, és hasonló gusztusos dolgok, csak húsból készül! Így néz ki: [link]
2011. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!