Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor eszik 8 hónap körüli...

Hányszor eszik 8 hónap körüli babátok, és mikor?

Figyelt kérdés

Nálunk eddig 5x evett már egy ideje, de az elmúlt napokban korábban kel fel, mert éhes és így viszont 6x eszik, mert nem tudom eltolni, ill már próbáltam eltolni az étkezéseit, lehet hogy kibírná, de nem akarom éheztetni :) Szerintetek nem gond hogy megint 6x eszik?

reggel fél 7 táp, délelőtt gyümi, ebéd 13-14 között főzelék, délután 17 körül kis gyümi, majd 6-7 között tejpép, este 9 táp.próbáltam tologatni az időt, és kihagyni a délutáni gyümit, de akkor meg előrébb jön a pép, és a vacsi is, ezért gondolom ma már 6 kor felkelt :(


2011. aug. 11. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a napirend így néz ki:

-reggel szopi 6 óra

-fél 10 gyümi+szopi

-fél egy főzi+szopi

-fél 5 szopi

-fél 8 szopi


Szerintem nem fog éhen halni, ha kicsit csusztatgatsz mindegyik időn...

2011. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a délutáni 4 órás uzsonna után csak este fél 8-kor kap vacsorát (tápszer). Utána játszik és fél 9 felé alszik. Én kihagynám a helyedben a 6-7 órás tejpépet, s előbbre hoznám a vacsorát. De természetesen első a gyermek igénye, ha Ő többet eszik, akkor többet eszik. Ha a súlya rendben van, akkor legyen úgy, ahogy neki jó. Szerintem.
2011. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, Várok még!!

Lehet hogy most azért igényel többet, ill kel korábban, mert elkezdett mászni, feltérdel kapaszkodva, és most gyakorlja az ülést is.Szoval sok új mozgás van napirenden :)

2011. aug. 11. 18:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém mostanában egész nap enne. Ham-ham mondja, ha a konyha felé megyek, vagy letörlöm az etetőszékét.Úgyhogy most nálunk felborult ez az étkezési rend.Ha éhes adok neki, ha nem kéri,elfordítja a fejét. Kis zabagépem.
2011. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!