Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves kisgyereket át lehet...

2 éves kisgyereket át lehet már tenni leesésgátlóval ellátott gyerekágyba?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 éves lesz, jövőre, amikor megszületik a kistesó.Átraknátok a helyemben, vagy vegyünk még egy kiságyat?
2011. aug. 13. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Átrakhatod, kb én is ilyen korban váltottam ágyat nekik.
2011. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi pont ebben a helyzetben vagyunk most.

1,5 hónap múlva születik a kistesó, kisfiam múlt hónapban töltötte a 2 évet.

A múlt héten vettünk neki nagy (emeletes) ágyat, tettünk rá leesés gátlót, sokkal jobban alszik benne, mint a kiságyban! Valószínű már kicsi volt neki a rácsos ágy, mindig beütötte magát ahogy forgolódott. 2 évesnek szerintem már ne vegyetek rácsos ágyat. Simán mehet rendes ágyba leesésgátlóval.

Üdv!

2011. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor kap gyerekágyat a drágám:)
2011. aug. 13. 11:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom már 1,5 éves kora óta alszik leesésgátlós kiságyban és sokkal nyugodtabban aludt/alszik mint a rácsos ágyban...

2011. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15 hónapos kora óta leesésgátlós gyerekágyban alszik a gyerekem, mellette matrac. Sokkal jobb, mert nem akad el a lába a rácsokban
2011. aug. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!