Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt babahintátok? Kihasználtá...

Volt babahintátok? Kihasználtátok?

Figyelt kérdés
Mindenképpen szeretnék valami pihenőszék-szerűt venni a születendő kisfiamnak. Eddig csak rezgős pihenőszékben gondolkodtam, de most találtam Mamas&Papas hintát. Nagyon jól néz ki és az ára is elég jó, csak nem tudom melyiket lehet jobban kihasználni a pihenőszéket vagy a hintát? Tapasztalatok, vélemények? Előre is köszi! :)
2011. aug. 13. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt az az állványos hinta-ami sokaknak, hanem Adamo hintát vettünk akciósan. Áldás volt, komolyan. Sokszor csak abban aludt el, nem tudott ellenállni a hintáztatásnak.Úgy tudtunk reggelizni is, hogy ő mellettünk figyelt a hintából. Később a rugónak köszönhetően magát szórakoztatta. (12 kg is-rugóval, rugót levéve 15 kg-is használható)1,5 éves a lányom, mai napig bele szokott kéreckedni. Előnye még, hogy akár kinnt is használható, felakasztható, ha találsz (csinálsz ) neki megfelelő helyet.Volt, hogy a levegőn aludt benne. Már az első időszaktól használható. Csak ajánlani tudom. Elég drága, de talán van már koppincs változata. Arról nem tudok nyilatkozni.
2011. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem volt,egyiknek sem, se hinta, se pihenőszékha nagyon nem bírtam,akkor hordozóba raktam és kivittem magammal a konyhába

Sima ajtófélfára szerelhető hintája mind a kettőnek volt/van, akicsi mai napi hintázik benne(2,5 éves lesz), 9 hónaposan kapta

2011. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még mindig az első vagyok. Pihenőszéket kölcsön kaptunk, az is nagyon jó!! Az etetések kezdeti időszakában is nagyon hasznos.
2011. aug. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt/van pihenőszékünk, nagyon ki tudtuk használni, főleg mikor már nem csak feküdni akart. Több fokozatban állítható a támlája, és volt hogy azzal együtt tettük a játékhíd alá, mert már a hátán nem volt érdekes , így közben látott mást is :) Mikor már nagyobb volt, pl evést is ebben oldottuk meg, és utána még pihent benn, büfi...és a bukást is elkerültük, mer evés után egyből mászni akart és bukott is..... most nőttük ki 9kg ig jó, de mivel 15 évvel ezelőtti,és már pár gyereket túlélt nálunk már nem bírta tovább. A rugós hintán gondolkodunk mi is, sima műanyagunk van dudávl, de most rugós korszakot élünk. 8 hós
2011. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, kölcsönbe kaptunk még egy adamo hintát az is nagyon jó, mert nagyon pici kortól bele lehet tenni, de most nekünk már nem jó, mert fell benne és nem lehet bekötni könynen kiesik :(
2011. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk van pihenőszékünk amit imádok.Hintáztatható és dönthető ami jól jön a hozzátáplálás kezdetén, mikor még nem etetőszékbe teszed és a hordozónál azért egészségesebb is:)

Csak arra kell figyelni, hogy lehetőleg 5 pontos öve legyen, mert az én lányom mikor megtanult felülni akkor ki is hajolt belőle és fejjel lefelé lógott kifelé.Nem mellékesen az étkezőasztalon volt székestől.

Elemes (5 fokozatban hintázó és zenélős)Fisher Price hintánk is volt, azt is a kihajolás veszélye miatt tettem el, de amíg pici volt(kb 1 hósan kezdtük használni), nagyon szerette.Jókat aludt benne és tetszett neki a tükör meg a sok játék rajta.

Én mindkettőt ajánlom, ha teheted akkor vedd meg, de szerintem bőven jó a használt is, mert úgysem nyúzza sokáig.

Ha a lányom még egy kilót hízik, sajna a pihenőszéken is túl kell majd adnom, mert az csak 9 kilóig van nekünk.

Remélem addigra azért megtanul mászni :)

7 hós kiscsaj anyuja

2011. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fiaimnak sima pihenőszékük volt.szerintem ez nagyon hasznos,tudtam őket magammal vinni,konyhába fürdőbe mindenhova.Amikor még nem tudott stabilan ülni,és elkezdtük a kóstoltatást akkor ezt ebben meg tudtam oldani.De nagyon hasznos az első válaszoló által írt Adamo hinta.Nekünk is van,csak bölcsőhinta néven vettem a teszveszen harmad annyiért mint az eredeti Adamót árulják(talán 4500ft-ért).A kisfiam most 13 hós és még minden nap használjuk,amikor nyűgi akkor abban megnyugszik.sokszor aludt benne pici korában(néha most is).Csak ez fix helyen van így nem tudtam magammal vinni mint a pihenőszéket.Nem tudom,hogy ezeket a pihenőszékes hintákat mennyire lehet kihasználni,de amiket láttam azokat szerintem addig amíg a gyerkőc nem változtat helyet!gondolom minden gyerkőc más,de az biztos,hogy az "adamo"típusú hintát még a fejlesztőházak is ajánlják,és újszülött kortól használható akár 3 éves korig is.
2011. aug. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,most is van a teszveszen: [link]

Érdemes végignézni,mert többféle van.

2011. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!