Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hasmenése szoptatott...

Lehet hasmenése szoptatott babámnak, ha Augmentin Duo-t szedek torokgyulladásra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, de én nem szedném a helyedben, inkább fájjon 2 nappal tovább a torkom, vagy csak bioparox
2011. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom milyen a duó, én sima augmnetint szedtem, amikor 1 hónapos volt a gyerekem, és sűrűn szopizott, és semmilyen mellékhatása nem volt, nekem pont a nőgyógyász írta fel!

2011. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
alapból nem szednék augmentint,nemhogy akkor amikor szoptatok
2011. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is azt kellett szednem,mert begyulladt a cicim és 39.4 volt a lázam, és muszáj voltam sűrűn szoptatni! Ha nem ezt teszem,vége a szopizásnak. Tényleg ment egy kicsit a hasa,nem rajtam jött ki ez a mellékhatás. Ha nincs mit tenni,muszáj gyógyszert bevenni! :(
2011. aug. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó

Sima Augmentint ettem!

2011. aug. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!