Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki sokáig használt légzésfigy...

Aki sokáig használt légzésfigyelőt: meddig tudtad használni?

Figyelt kérdés

Amikor már forgolódik a baba, vándorol az ágyban össze-vissza, akkor nem riasztott ? Érdemes ilyenkor váltani a pelenkára csiptetősre? A "sima" légzésfigyelőt meddig tudtad használni?

Kérlek, ne írd, hogy ilyenkor már nem kell.Azok válaszát várom, akik sokáig használták.


2011. aug. 14. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:

angelcare van nekem és azt bármeddig lehet. annyira érzékeny hogy ha a matrac (ami elég vastag is) egyik sarkában megsimogatom enyhén a matracot akkor már jelez.

Szóval szerintem ennél jobb nincsen. mi 8 hós koráig használtuk utánna nem lattuk hogy kellene.

2011. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1,5 éves és leginkább a bébiőr funkció miatt használjuk még, eddig még nem riasztott (szerencsére).
2011. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a múltkor riasztott be, meg is döntöttem az alvásból sprint világrekordot. Bekucorodott a fiam az ágya végébe és ott nem érzékelte. Kicsit jobban széthúztuk az érzékelőket, azóta nincs gond. Én szerintem 18 éves koráig használni fogom. :) Angelcare van nekünk is.

1-2 téves riasztás belefér.

2011. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy jártunk, mint az előttem szóló (21.15-ös), csak mi Álomvirágot használunk. Feljebb húztuk a lapokat, az ágynak abba a végébe, ahová legtöbbször érkezik éjszakai kirándulásai végén, azóta nincs téves riasztás.
2011. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kb másfél éves koráig használtuk

ha jól vannak lerakva a lapok nem fog beriasztani, hiába forgolódik az ágyban, mert ha le is megy róla, a lap még érzékeli azt

nekünk egyetlen egyszer volt egy téves riasztásunk, kb 2 hetes volt a babám, és pont azért mert még annyira pindur volt, hogy vhogy lement róla és már nem érzékelte a lap

de egy nagyobb babát már érzékel, akárhova megy a kiságyban :)

2011. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

18 honapos a lanyom es hasznaljuk meg mindig.

Tobb szintes hazban elunk es a bebior funkcio miatt hasznaljuk leginkabb...de ugye ha mar az megy , akkor a legzesfigyelo is mehet

1 hetesen korhazba kerultunk legzeskimaradas miatt

azota is mindig bekapcsolom ha alszik


Angelcare ac401esunk van gyarilag 1 lappal es hiaba kuszik az agy sarkaba nem riasztott soha tevesen!!

2011. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ!
2011. aug. 15. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!