Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szálloda/hotel benti medencé...

A szálloda/hotel benti medencéjébe bemehet a fiam beleülős úszógumival?

Figyelt kérdés
mert még csak 1éves,2 hét múlva megyünk egy hotelbe,és fogalmam nincs beszokták-e,iletve megengedik-e egyáltalán hogy abba vigyük be a fiúnkat a benti medencékbe?Valaki tudja esetleg?Vagy ahány hotel annyi "szokás"?Mert kézben nem szeret vizbe lenni,ordit,mert ő lubickolni szeretne..
2011. aug. 15. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze
2011. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi már elég sok hotelben voltunk babócával, de eddig még sehol sem volt gond sem az úszógumi, karúszó, sem

a felfújhatós kis csónak, delfin és társai. :-)

Jó pihenést!

Mi is holnap megyünk, egy kis kései nyaralásra. :-)

2011. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi most voltunk a Balcsinál a 11,5 hónapos fiunkkal. Szerencsés volt a hotel (Hotel Azúr Siófok)választásunk, mert több benti és kinti medencével is rendelkezett. Minden egyes medencébe beengedték az úszógumis babákat. Sőt a hotel biztosított különböző méretű úszógumikat a babák számára a medencék mellett. Még a melegebb beleülős és jacuzzi jellegű medencébe is bemehetett a kutya sem szólt ránk.

Viszont a gyerekmedencékbe a felnőttek nem mehettek be csakis állva tarthatták a karjukba a gyerkőcöt. Gondolom máshol is agy van.

2011. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek,akkor megnyugodtam:)Pont ilyen figurás beleülőse van,szóval nem olyan kicsi...:) de igy akkor ő is élvezni fogja,mi is balcsira megyünk majd.Azt tudom hogy a gyermek medencébe felnőtt nem mehet be,vagyis nem ülhet bele.Itt azt hiszem nincs külön gyermek medence,azért is kérdeztem.
2011. aug. 15. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!