Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22hós gyereket toltok még...

22hós gyereket toltok még sportbabakocsiban? Mi még néha szoktunk, baj ez?

Figyelt kérdés
3 hónap mulva jön a tesója,gondolkodom egy testvérkocsin,szerintetek ?
2011. aug. 16. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ennyi idősen voltam terhes, és én is simán tologattam, cipelni nem volt hajlandó.

Most már 2,5 éves elmúlt a lányom, de ha hosszabb kirándulásra, sétára megyünk jól jönne még most is ilyen testvérbabakocsi.

Még most is nehézkes vele gyalogolni, de a mindennapokra nem használnám már.

a 10 perces út legalább fél óra.

Szóval én vennék, de úgy, hogy lenne egy külön is a kicsinek.

2011. aug. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

személyes vélemény:


már a másfél évest se toltam .

volt kismotorja szülőkaros triciklije .


ha jön a tesója biztos beleül majd mert neked úgy lesz a kényelmesebb de én a lányomat most fél éve tanítottam meg "közlekedni" figyeli a zöld lámpát szépen fogja a kezemet - mostmár a babakocsit - és jön át a zebrán.

szóval akár 3-4 hónap alatt is megtanítható a közlekedés neki én már biztos nem raknám babakocsiba . ha lassan mindig kicsit messzebbre mentek sétálni bírni fogja fizikálisan.


a testvérkocsi szinte seholse jó főleg ebben az országban se állatkertben se közértben ... szóval én lebeszéllek.


De talán mások mást mondanak.

2011. aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kb 2 éves koráig babakocsizott a nagy.2 év és 3 hónap a korkülönbség köztük és ő is "járművön" közlekedik szivesebben.De mivel kétfelé nehéz,figyelni(időnként lehetetlen)én a testvér-fellépőre szavaznék a helyedben,mert a testvérkocsi már lehet hogy felesleges lenne,vagy "csak"egy két hónapig használnátok.
2011. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ekkora korkülönbségnél már szerintem nem tudnád igazán kihasználni a testvérkocsit. Nálunk 21 hónap van a két gyerek között. Mikor jártunk a védőnőhöz a kicsivel, a nagy már ügyesen jött mellettem.
2011. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1évesen a játszóra babakocsival mentünk. Mindenhová máshová gyalog jött. Idén januárban született a tesója, őt amíg csak feküdt vittem a kocsival, azóta hogy forog kendőben hordozom, a fiamat is könnyebb így kergetni, most 25hónapos(szökevény baba)
2011. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én tolom néha, 21 hónapos, de még 2 évesen is fogom, sőt, ha az apja nélkül utazunk, akkor később is, szóval én azt mondom, nem baj.

A környezetemben 1 gyerekes ismerősöm van, aki használt testvérfellépős kocsit, hasonló korkülönbségű gyerekeinél, mint a tied. Ők azt szerették.


Én praktikusnak találom vonaton való utazáskor (nincs kocsink), főleg, ha egyedül vagyok. Már nagy távokat megtesz a fiam, de ha vonatra siet az ember (több átszállással), akkor nincs idő minden kis levelet, vackot megnézegetni. Ezen kívül én kisvárosi anyuka vagyok, és ha a nagyobb városban van dolgunk (pl. Szeged) én nem szeretem, ha gyalogol. Kismotorral pláne nem, azt csakis itthon.

2011. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!