Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vegyek babámnak gyerekül...

Mikor vegyek babámnak gyerekülést a kocsiba? Milyet ajánlanátok? Ezeket meg lehet dönteni?

Figyelt kérdés
Most 25-én lesz 11 hónapos, 9,5 kg. Lehet neki venni 9-35kg-sat?
2011. aug. 16. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor inkább már 9-25-ös ülést keressetek, ha nagyobb súlyáig, tovább szeretnétek használni, mert a 9-36-osak között csak elvétve akad olyan, ami dönthető. A 9-25-ösök viszont több fokozatban dönthetők még.

Sokan azt fogják írni, hogy 9-18-asat vegyél, de szerintem nagyon sok függ attól, hogy milyen testalkatú, milyen hosszúságú a gyerkőc. Kisfiam még nincs 2 éves, de ha 9-18-asat vettem volna neki, már most feszengene benne, szűk lenne neki és rövid. Mi örülünk, hogy eleve 9-25-ös ülést választottunk, különben most cserélhetnénk már le a kisebb ülést neki másikra (barátnőmék így jártak).

2011. aug. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mi is most veszünk. 9kg, 75cm az 1 éves lányom.


ül már stabilan? akkor jó a 9-25 vagy a 9-36 kg-os.

sok ülésbe próbáljátok bele, akkor látjátok, melyik támasztja a legjobban.

mi ezt néztük ki:

[link]

2011. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehetni lehet, de szerintem nem túl biztonságos.

Van olyan is, ami dönthető.

Pl. ez:

[link]

Én 9-18 kg-ost vettem. Ez a biztos...

2011. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

9-18 kg-ig. Az a biztos. ültesd be egy 9-25 kg-os ülésbe és meglátod milyen...

Amúgy a 9-18 kg-ig lévő ülések kb. 3 éves korukig jók, vagy tovább.

mi 8 hós korától használjuk a 9-18 as ülésünket, most két éves a kisfiam és szerintem 4 éves koráig hibátlan lesz, pedig nagyon magas gyerek.. 2 éves 14 kg 86 cm.

2011. aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt kellene már megérteni, hogy ahogy nincs két egyforma gyerek, úgy nincs két egyforma gyerekülés sem. Nem mindegyik 9-18-as egyforma méretre, amilyet barátnőmék vettek, az már másfél éves korban kicsi volt a kisfiuknak, az én gyerekem is 22,5 hónaposan 89 cm, és 14 kg, vaskos, izmos, szomszédunk 9-18asába nem bírtam beültetni, mert a két combja összepasszírozódott, szinte beleszorult a gyerek az ülésbe.
2011. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!