Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves a kisfiam, van torta...

1 éves a kisfiam, van torta receptetek, olyan amit Ő is megehet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]


én ennek a tésztáját készítettem, és túróból, cukorból, citromból kevertem krémet joghurttal. tetejére sokféle gyümölcs.


nagyon ízlett neki is, és a vendégek is ezt ették, nem érezni a tésztán, hogy tojás mentes.


fotó itt van, ha érdekel:

[link]

2011. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Bármilyen tortát készíthetsz, 1 évesen mindent ehet. Nem eszik csak 1 szeletet:)

Barbi tortát készítettem, ami fekete erdő ízesítésű volt. Azt szerette, már 10 hónaposan is kapott, imádta.

2011. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én sem csináltam gondot ebből, ugyis csak pár falatot eszik belőle. Nálunk házi bodos volt.
2011. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

(Off: én végre örültem, hogy ilyen kérdést tett fel a kérdező, mert nem mindegy mit ad enni az ember a gyerekének. igen, 1 évtől lehet kóstoltatni szinte mindent, de amit eddig nem evett, azt nem lehet azonnal nagy mennyiségben. az én lányom konkrétan 1 cl tejtől teljesen kiakadt, 3 napig ki volt készülve. nagyon örülök, hogy nem a szülinapi tortájába tettem tejszínt, vagy tejet! szép kis ajándék lett volna.

szerencséd van, ha a te gyereked bír mindent, de akkor sem árt az óvatosság.)

2011. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tej- és tojásmentes babakekszből (pl Fosfovit) kibéleltem egy kis üvegtálat, bele gesztenyepüré (natúr, kicsi nádcukorral) vagy sült alma, aztán babakeksz egy réteggel, még egy réteg töltelék, még egy réteg keksz, ezt hűtöttem egy darabig, aztán fejjel lefelé egy tányérra borítottam. Meglepően finom lett, könnyen emészthető, allergén-szegény. Lányom tej- és tojásérzékeny volt, azóta már kinőtte.
2011. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


Alatta kommentben egy tutira óvatos babatorta receptje.

2011. aug. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

azt ehet amit majd a mamája süt neki. Azt hiszem haza is ment volna a rokonság, ha nem eszik bele a mamák tortáiba.

Két kanál aztán kész.

Az a szokás amúgy, hogy elé kell rakni a tortát ő meg szépen nekiesik. Enni nem nagyon fogja, de szétszedni annál inkább.

2011. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nálunk a nagyi is olyat készített, amit ehet az 1 éves...

nem is engedtem volna pár falatot sem tejszínes tortából. (főleg, hogy ő jó evő, nem állt volna meg 1 falatnál.)

2011. aug. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem itt mindenki óvatos első babás anyuka:) 4. Gyereknèl már nem fogról ilyeneken problèmázni:D
2011. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, ott a pont. :-)
2011. aug. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!