Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szobahőmérsékletű vizzel...

Szobahőmérsékletű vizzel odaadhatom a tápszert a babónak melegítés nélkül? Kész tápszert meddig lehet felhasználni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A kész tápszert hűtőben tárolhatod áll.egy napot.Én 2-3 orát tároltam.Oda lehet adni neki melegités nélkül is,ha ugy szivesebben issza.Álltalában a fogak miatt nem is tanácsos tul melegen adni.A felmelegitett tápszert viszont nem tanácsos tárolni.
2009. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Én úgy tudom,hogy a testmeleg (35-36 fok) tápi a legjobb,nyílván mert az anyatej is ilyen hőmérsékletű.Jóó,persze nem hőmérőzi senki :) ,hogy mikor a legideálisabb,de azért egy közelítő érték legyen meg.

Háát,én azt gondolom,hogy a tápszer frissen jó,ha megmaradt egy pici,kiöntöm.

A babus néha áthúzza a számításaimat,így ha kitolódik egy picit az evészet,akkor is csak 1 órát hagyom a már kész tápszert,ha túl sokat kell várni,szintén kiöntöm.

A dobozon azt hiszem leírják a pontos tárolási feltételeket.

2009. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
volt rá már eset hogy kihűlt a maradékunk, és odda adtam , de én meleget adok neki.
2009. ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!