Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16hós babám kb. két hónapja...

16hós babám kb. két hónapja éjjel többször kel és nem tudom visszaaltatni, nézi a plafont, néha elbóbiskol, de 3-4órán át fent van, majd végkimerülésben bealszik, Mért lehet ez? Néha olyan mintha fájna vmi, de nem egyértelmű, szep. Szorongás?

Figyelt kérdés
Mondjuk ez idő alatt kijött 4 rágófoga,de sztem már"lecsengett".Már eléggé kivagyok,nem tudom sírni hagyni,mert patakokban folyik a könnye,alig tudom megnyugtatni és a kezemben sem alszik el.Kicsit olyan mintha megijedne vagy félne-de semmi olyan nem történt vele..azt sem tudom hova fordulhatok.
2011. aug. 17. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Az en babam 4es fel honapos.Nalunk ugyan ez a helyzet,azzal a kulonbseggel,hogy 4orat nincs fenn,de folyamatosan be kell menni hozza!A tunetek ugyan ez.En is tanacstalan vagyok.4hos koraig vegigaludta az ejszakat.
2011. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!