Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát adtok 7 kg...

Milyen pelenkát adtok 7 kg körüli vékony babátokra, aki sok folyadékot iszik? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Több pelust is kipróbáltam, de van olyan, hogy a 4-9 kg pelus nagy rá, a 3-6 kg meg kevesebb folyadékot bír el, és majdnemhogy kicsi rá. Olyat keresnék, ami olcsóbb.
2011. aug. 17. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
A kislányom születése óta csak pamperst használtunk,a múltkor vettem Huggiest mert olcsóbb volt,rendszeresen kifolyt belőle a pisi.Akkor megfogadtam soha többet nem spórolok a pelenkán,azóta vissza tértünk a pampesre.Az én kislányom se duci mi sokáig a 3-as pamperst vettük,most 10kg körül van most vettem neki 4-est.
2011. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Auchanban a Happy Bella, nekünk bevált, soha nem folyt ki semmi belőle. Igaz, hogy Én is Pampers párti vagyok, de kicsinek gyűlöltem , mert nem volt gumis a dereka így előfordult, hogy még a tarkója is sz.ros lett. Kicsinek még akkor Liberot is használtunk.

Szóval

kicsinek: Libero, Happy Bella

nagyobbnak: Pampers, Huggies, Happy Bella

2011. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is kísérleteztem szinte mindegyik fajával. Egyedül a Pampers és a Libero váltak be nálunk. A Pampers-t használtam rendszeresen, mert az én kislányom is vékony. 7 kg volt kb 8 hónaposan, akkoriban a 4-est használtam már, mert hosszú kislány és a derekán ez ért fel jól.
2011. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Libero
2011. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 18. 07:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Happy bella. Most 3 hónapos, 7 kiló. Az összes fajtából folyt ki eddig, talán ebből a legkevesebb. Olcsóbb is volt a Tescóban, mint a saját márkás Tescós.
2011. aug. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudnátok egy kis leírást adni erről a Happy Belláról, hogy milyen pelus? Kemény, vagy inkább puhább a pelus része, és oldalt gumis a tépőzár? Köszi előre is!
2011. aug. 18. 14:23
 8/10 anonim ***** válasza:

2.vagyok, Első Happy Bella-s


[link]


Megéri kipróbálni! Ha nem tetszik neked akkor is feltudod használni csak napközben és otthon, így nem vész kárba, de mondom Én nagyon jónak találom, találtam.

Szerintem nem kemény, puhább mint a Huggies.

2011. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2. happy bellás vagyok:) Tényleg puha, és nekem az is tetszik benne, hogy hosszabb a pelus, azaz a hasán kicsivel magasabbra ér, mint az előző, asszem az huggies volt.
2011. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves első és második Happy Bellás!:-) Köszönöm a segítséget, úgy döntöttem, h akkor ezt próbálom ki, most úgyis akciós a Tescoban... :-) Aztán hátha beválik :-) Kár, h nem lehet minden pelusból mintacsomagot kapni .. :-/
2011. aug. 19. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!