Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer váltás, vajon érdemes?

Tápszer váltás, vajon érdemes?

Figyelt kérdés

5.5 hónapos a babám,két hetes kora óta tápszeres.Mivel hasfájós volt,kimondottan hasfájós babáknak való tápszert kap a mai napig is.

6 hónapos kortól vannak követő tápszerek,vajon érdemes neki váltanom?Ugyan az a márka,mint amit most használunk csak nem kimondottan hasfájós babáknak.

Amit most használunk azzal is jól lakik,5 órát kibír vele.

Váltsak ha 6 hónapos lesz,érdemes?


2011. aug. 18. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem váltottam a lányomnál, ő is ilyen sokat kibírt az első tápszerével :) Kb. 8-9 hónapos volt, mikor váltottunk a kettesre. Persze akkor már evett mellé mást is bőven.
2011. aug. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekorvos mondta, hogy ha nem muszáj, akkor nem ír más tápszert, csak azt ami bevált. Így most 5 hónapos és start-os tápszert eszik még mindig.
2011. aug. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jövő héten lesz 6 hónapos a kislányom, ő is hasfájás ellenit eszik már hosszú ideje. Nem is akartam váltani, de sajnos úgy veszem észre, hogy már nem lakik jól vele. Nagy baba, súlyra és hosszra is, akkora, mint egy 9-10 hónapos. Gondolom így nagyobb a tápanyag szükséglete is. Így váltok, hátha jobb lesz.

De ha a te babád jól lakik vele, és nincs gond, akkor nem kell váltanotok, felesleges. Ez vált be, használjátok ezt. :)

2011. aug. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor egyenlőre marad ez,mert tényleg jól lakik tőle és egy éves koráig használható.Ha mégis kevés lenne neki,akkor majd váltok!
2011. aug. 18. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!