Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10hónapos babának melyik...

10hónapos babának melyik súlykategóriájú autósülést ajánlanátok? 9-18kg vagy 9-25kg? Esetleg tapasztalat és márka is érdekelne.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szió!

Az én lányom 11 hónapos múlt. 9 hónapos kora óta 9-18-as Chicco autósülése van. 4 pozícióba dönthető, 5 pontos öv van benne. Nagyon szeretem, praktikus, mert ha útközben elalszik - , ami elég gyakori - akkor elég csak megdöntenem az ülést, és a buksija nem borul előre.

A 9-25-össel nincs tapasztalatom, nem is hallottam a környezetemben senkitől, hogy ilyen ülése lenne. A tapasztalatokra én is kíváncsi vagyok.

2009. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nagy a baba, akkor mehet a 9-36 kilós. mi múlt héten néztünk 1et, az eladó rögtön ezt a kategóriát ajánlotta. a fiam 80 centi és 11 kiló, a kisebbre azt mondta, felesleges pénzkidobás. mi stm starlight sp-t néztünk.
2009. ápr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a 9 kg-os, 7 hónapos kisfiunknak webáruházból rendeltünk Babypoint márkanevű autósülést, ami 9-25 kg kategóriás. Kagylóüléses, dönthető, 5 pontos biztonsági öves. Nagyon stabil, megbizható, és jól is néz ki. Az ára is korrekt volt, 25 ezer ft, és az sem mellékes, hogy a 25 kg eléréséig jól kihasználható.
2009. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 8.5 hónapos babámnak Bébé Confort Iseos TT (9-18 kg-ig) gyerekülése van. Mi szeretjük nagyon, mert nemcsak az ülés dönthető, hanem a szélesség is állítható. Ez utóbbi különösen akkor volt jó, mikor vastagabban fel volt öltöztetve és még így is bőven tudta mozgatni a lábát.

Brendonban vettük, átküldöm a linket, nekünk ilyenünk van:

[link]

2009. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Maxi Cosi ülésünk van, 9-18 kg-ig.Dönthető maga az ülés, masszív, szerintem jó minőségű. Egy kereskedőtől vettem, aki németországból hozza be, 18 ezerért.
2009. ápr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!