Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyivel drágábbak a Brendonb...

Mennyivel drágábbak a Brendonban az autósülések, mint más nagyobb bababoltban?

Figyelt kérdés

Konkrétan ezt néztük ki [link]

A férjem azt mondja nézzük meg máshol is, mert a Brendon elég drága :-) Érdemes utánajárni vagy nincs nagy árkülönbség? Esetleg tapasztalatok ezzel az üléssel kapcsolatban?


2009. ápr. 15. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
utanajárni azért érdemes szerintem, neten is sok bababoltot meg tudsz nézni. Igazából ahogy én észrevettem, a Brendon nem annyira ilyen dolgokban drága. ott inkább a ruhák, játékok és egyéb kiegészítők /takaró, ágynemű, pléd ilyesmik/ a drágábbak. A babakocsik, ülések, pelenkázók, bébikaják, cumisüvegek, és az elektromos kütyük, nagyjából hasonló áruak mint máshol. Ruhát véleményem szerint nem érdemes nagyon ott venni, max az akciós darabokat, mert néhánynak horror ára van. Amit belinkeltél, szerintem nem olyan vészes. hasonló árfekvésben fogsz kapni máshol is hasonló felszereltségűt, azt hiszem. viszont ha van egy fél órád, akkor google- babaáruházak, és kidob egy csomót:-)
2009. ápr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pécsi vagyok , de szerintem olcsóbbak, mert a régió nagyon drága pl.

A tesco-ban is van , de nem tűnik biztonságosnak, ráadásul olyat is árultak múltkor, ami nem is a rendeletnek megfelelő.

A brendonban ez nem fordul elő.

Ez amit kinéztél elég jó, esetleg más boltban más márkában lehet olcsóbb , de ha ráérsz, akkor várj egy kicsit kuponakcióra, vagy nézd meg egy börzén, mert néha ilyen is van kint.

2009. ápr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézz szét a neten mert sok babaáruházvan akiktöl tudsz rendelni éselégsoknál elengedik a szállitási költséget ha bizonyos összeg felett rendelsz,de vanugy hogy még a szállitási dijal is olcsobb.
2009. ápr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is máshol is hasonló árban találsz ilyen kategóriájú ülést. De ha esetleg 9-36kg-ig keresel ott viszont tudok olcsóbbat, mi is innen rendeltünk és tökéletesen meg voltunk/vagyunk elégedve vele!

[link]

És mi ezt rendeltük:

[link]

De ha ragaszkodsz a kisebb kg-ig használható üléshez, akkor érdemes szerintem a Brendonba venni.

2009. ápr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Brendon outlet honlapján nézted az üléseket?Én ott találtam olcsót.
2009. ápr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!