Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire egészséges a Nestlé...

Mennyire egészséges a Nestlé sinlac? Milyen vitaminok vannak benne? Van olyan jó, mint a tápszer?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
nem értem...nézd meg a dobozt,rá van irva...amugy miért en lenne egészséges?jobb mint a tulizesitett tejpépk.
2011. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nem vettem, ezért kérdezem.
2011. aug. 18. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:

A Sinlac egy tejmentes rizs és szentjánoskenyérmag alapú PÉP, nem tápszer.

A tápszert/anyatejet nem helyettesíti.

Egészségesebb, mint boltitejpépek, én anno írtattam fel és súrítettem azzal gyümölcsöt, vagy evett a lányom reggelire.

[link]

2011. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a sinlac az egy gyógytápszer, illetve pép. nem hiszem, hogy össze kéne hasonlítani a tápszerrel.

enyém nem ehetett tehéntejalapút, így sinlacot kapott tápszer helyett, tejpép helyett és joghurt, krémtúró helyett is gyümölccsel összekeverve

2011. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van aki azt mondja hogy az a tápszerek közül a legjobb, tulajdonképpen gyógytápszer, pép. Vitaminok szempontjából szerintem van olyan mint akármelyik tápszer, és teljesen allergénszegény.

Ha bukós a baba, akkor is szokták javasolni tápszer sűrítésére.

Nekem maradt meg a fiaimról másfél doboz, 1012 áprilisban jár le. Ha érdekel, eladnám.

2011. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
engem lehet, hogy igen, de bp-i vagy?
2011. aug. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia utolsó. Bocsi,most vettem észre a válaszod. Nem pesti vagyok, Keszthely mellett lakom.
2011. aug. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!