Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik budapesten...

Nittababy kérdése:

Anyukák akik budapesten lakaktok és közel a tüzijátékhoz kimentek a babával hogy megnézétek?

Figyelt kérdés
az én kislányom 6 hónapos lesz és párommal szeretnénk megnézni a tüzijátékot de nincs aki vigyázzon rá kivihettem szerintetek??
2011. aug. 19. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam majdnem 10 hós, de eszemben sincs kivinni.

A nagyszülőkre bízzuk, mi pedig kettesben kimegyünk a férjemmel.

Ha nem lenne kire bízni, akkor idén is kihagynánk a tűzijátékot, úgy, mint tavaly, amikor 29 hetes várandós voltam.

2011. aug. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, mi a tűzijáték közvetlen közelében lakunk, a nagyobbik, 2 éves fiúcska, őt apa elviszi idén, először. A lánykám még csak 3 hós, semmiképpen sem vinném ki. A fiamat sem vittük idáig, mert rengeteg ember van és egyébként sem hiszem, hogy élvezte volna eddig. Nincs senki, aki vigyázna rá, mondjuk lefekteted és utána elmentek, akkor nincs is dolog, csak őrködés. Kérj meg egy bébiszittert arra a 2-3 órára.
2011. aug. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajnos nincsen párom szülei meghaltak amikor 22éves volt most 34 az én szüleim meg 20kmre laknak és nincsenek is otthon itt pesten senki nincs aki tudna rá vigyázzni sajnos én idegenre meg nem bizom rá akkor inkább nem nézem meg!!!
2011. aug. 19. 07:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7 hónapos,de nem viszem ki. Tavaly voltam, nagyon sokan voltak és alig lehetett kijutni a tömegből. Kimarad nekünk vagy jóval messzebbről nézzük.
2011. aug. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem merném... ha ott jön rá a kaki, evés, pisi, stb. Bár az enyém még csak három hónapos. És én elég parás vagyok még a ház körül is néha :-)
2011. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem tavaly 9 hónapos volt a tűzijátékkor a fiam,de nem vittem ki.nagyon sokan vannak,sok a hülye is.ne adja isten megint vihar lesz és pánik tör ki.meg szerintem megijedne a babád a hangzavartól.a kisfiam most 20 hónapos,múlt hónapban volt kicsi tűzijáték a közelünkben és rendesen megijedt.
2011. aug. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!