Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akadályozom a mozg. Fejl....

Akadályozom a mozg. Fejl. -ben a babámat azzal, ha a kiságyba csak alváskor teszem?

Figyelt kérdés

A járókánk hálós, nem tud benne kapaszkodni, meg kicsi is. A kiságy rácsaiba sem, mert oda csak álmosan teszem bele. Most, hogy jó idő lett, a földön van a legtöbbször.

Egyáltalán van összefüggés aközött, h hol/hogyan játszik és fejlődik-e a mozgása rendesen?

8hós anyuka


2009. ápr. 15. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Én is csak aludni raktam a kisfiamat a kiságyba, 7 hónaposan már menni tudott...
2009. ápr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek mozgásfejlődésének az tesz a legjobbat, ha a földön tölti az időt! Tökéletesen csinálod, bár így tenne mindenki :)

gyógytornász

2009. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!A mi babánk is csak éjjel van a kiságyba!3 hós kislány anyukája
2009. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csak aludt a kiságyban, járokábaan (egyébként hálos) keveset volt, mert nem szerette. Aktiv, mozgékony baba volt, 6 hosan kúszni kezdett, 8 honaposan felállt (a bútorok, ulogarnitura mellett), 9 honaposan mászott, 10 honaposan elindult. Ugyesen megtalálta a kapaszkodokat (ulogarnitura, mi), úgyhogy én semmi hátrányát nem tapasztaltam. A rossz csak az volt, hoyg mivel nem maradt meg a járokában, nekem volt nehezebb, mert az egész lakást felfedezte.
2009. ápr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!