Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adhatok tejbegrízt...

Mikor adhatok tejbegrízt rendes tejből 14 hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Tápszert ettünk reggel-este, de már kb 1 hete nem hajlandó meginni. bele sem kóstól. Szeretném valamivel pótólni, a tejbegrízre gondoltam, de nem tudom lehet-e neki.
2011. aug. 21. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
1 év felett már lehet.
2011. aug. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Már szerintem is adhatsz neki.

Az enyém most lesz 13 hónapos egy hét múlva, tegnapelőtt adtam először neki borsófőzeléket bolti 2.8%-os tejjel készítve.

Régebben én is későbbre akartam tenni, de most valahogy meggondoltam magam. Bevezetem a tejet és később már nem kell kerülgetni a tejes ételeket.

Nálunk egyébként marad a tápszer reggel-este, mert abban van vitamin. Meg aztán én is gondoltam már erre, hogy mi van, ha hirtelen nem akarja meginni a tápszert.

2011. aug. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még várok további véleményeket..
2011. aug. 21. 08:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Adhatsz már neki. Így a tej főzve van, amit 1 éves kor után már bevezethetsz nyugodtan.

Én is úgy csináltam, hogy 1 év után már adtam kisfiamnak olyan ételeket, amiben tej van (sok főzeléket tejjel felöntve, illetve tejbegrízt, tejberizst is).

2011. aug. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan adhatsz neki már rendes tejből.Az én kislányom 1éves kora óta rendes bolti tejet kap.
2011. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Az én fiam 10 hós kora óta kap bolti tejet , így tejbegrízt is.
2011. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!