Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az, amit 4 és fél hónaposan...

Mi az, amit 4 és fél hónaposan csinálnak?

Figyelt kérdés
Mit kellene a nagykönyv szerint csinálnia már egy négy és fél hónapos nagyfickónak?? (4 kg-val született, most 7,40 kg)
2009. ápr. 15. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia! nem tudom, h mi van a nagykonyvben megirva, de ugyis minden baba egyedi. Az en fiam is 4 es fel honapos. Leirom, miket tud mar. A labacskait felhuzza, emelgeti fekvo helyzetben. Ha leteszek melle egy targyat mar odanyul erte es megmarja, fel is veszi, ha van fogasa. Egyik kezebol atteszi a jatekot a masikba, razogatja (neha fejbeuti magat csorikam). Meg atfordulni nem tud, de mar oldalara fordul. Hason fejet felemeli, kezevel kinyomja a testet. Sokaig nem szeret meg hason lenni. Hason a labacskaival mar tolja magat. Elore meg nem

megy, nem kuszik, de kicsit tudja valtoztatni a helyet.

Imad sikongatni, az mar profi modon megy neki. Neha babanyelven halandzsazik. Mas most nem jut eszembe. Remelem, azert segitettem.

2009. ápr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én itt követem nyomon a fejlődést.

[link]

2009. ápr. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én meg itt:

[link]

2009. ápr. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én pedig itt követem nyomon :o)

[link]

2009. ápr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!