Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használjátok azt a "kispárnát"...

Használjátok azt a "kispárnát", amit az ágyneműgarnitúrához adnak babakelengyében?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyi idős korától használja babád?
2011. aug. 24. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Lányomnál nem használjuk, ő most 11 hónapos és tök felesleges neki egy ilyen vékony kispárna (én nem is értem miért van benne az ágynemű csomagban, szerintem csak hogy jól mutasson). Később pedig ha majd szüksége lesz párnára, akkor szerintem vastagabbat fogunk használni, de az még sokára lesz.
2011. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi sem használtuk, de az utóbbi időben igen. 1,5 éves lányom ragaszkodik a "tente párnájához" elalvásnál, ha fáradt, a drnéninél, ha megyünk valahova és nem akarom hogy játékot vigyünk,stb.
2011. aug. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amíg nagyon pici volt a lányom, akkor hosszában elfért rajta, akkor jól jött, mert alig mertem megfogni, párnával együtt biztonságosabbnak éreztem :). Azóta pedig inkább ölelgeti meg gyűrögeti elalvás előtt, de olyan is volt, hogy betakarózott vele :)).
2011. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 1 éves kortól használtam, de a lányom nem párnaként használja, hanem "alvótársként". Ha közben álmos kiveszi már az ágyából és azt szorongatja.
2011. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi nem használjuk, igaz, még csak 7 hónapos a baba, de nem hiszem, hogy fogjuk.
2011. aug. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 10 hósan tettem be neki pelenka helyett, hisz már nem bukik így feleslegesnek véltem a pelust. Ő sem alszik rajta, inkább csak játszik vele, vagy odagyűri az arcához.
2011. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy látszik én leszek a kivétel. Én elejétől fogva használtam, igaz úgy, hogy a párnahuzat 4 sarkára szalagot varrtam, azzal kikötöttem a rácshoz, így feszes volt, nem tudta se magára húzni, se alábújni véletlenül.

Nagyon praktikus volt így, mert mikor bukott, vagy fogzáskor nyáladzott sokszor átázott a textilpelus a feje alatt, de így nem kellett a lepedőt, meg a matrachuzatot is cserélni, mert a kispárna már nem engedte átázni ezeket. Ezt meg kimosni, meg megszárítani nem nagy idő.

2011. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!