Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, szerintetek milyen...

Anyukák, szerintetek milyen egy jó játék (magára a tárgyra gondolok)?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy: tartós legyen, pénztárcánkhoz igazodjon a ára, "fejlessze" a gyermekemet, sokoldalúan tudja használni a gyermek stb.

Szerintetek? Várom a válaszotokat!


2011. aug. 24. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy az a jó játék, amivel játszik a gyerek.

Ez lehet egy szuper fejlesztő játék, vagy egy WC papír guriga is.


Sajnos sokszor nem kiszámítható a siker előre.


Nálunk azok a (vásárolt) játékok váltak be leginkább, amiket más barátainknál már kipróbáltak a gyerekeink, és nem lehetett "leszedni" őket róla.

Ha ezeket megvettem, akkor az mindig "siker" volt.


Szerintem nincs olyan játék, ami ne fejleszt. Bármit a kezébe vesz egy gyerek, azáltal fejlődik így vagy úgy.

2011. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem: színes, puha, hangadós, nincsenek apró lenyelhető részei, könnyen tisztítható, közepes méretű.


ez lehet egy labda, kendő, plüss kocka bármi házilag is nagyon szépeket lehet készíteni és nem kell a márkát megfizetni.

2011. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!