Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem megy el a baba-mama...

Miért nem megy el a baba-mama csomagom? Érdemes lenne szétszedni és úgy eladni? És a ruhácskákat hogy érdemes feltenni? (Minőségi, újonnan drágán vett cuccokat)?

Figyelt kérdés

Pedig sztem tökjó kis csomag. (Nem linkelem be, nem akarom hogy reklámnak higyjék), de elmondom mi van benne.

-1 gátmasszázsolaj a 34. héttől

- 7 db tena fix rögzítőnadrág a kórházi napokra

- egy DVD az első otthon töltött hétről szól, mit kell csinálni a babával. brendonos.

- 1 bébé confort maternity szilikon bimbóvédő a szoptatáshoz

-Mecsek baby tea

+újságok...


Mennyiért hirdessem? Vagy szedjem külön-külön? Vagy emeljem ki a hirdetést?


2011. aug. 24. 17:00
 1/8 A kérdező kommentje:
JA, a VAteráról van szó!!!!Bocsi! Kihagytam!:D
2011. aug. 24. 17:00
 2/8 anonim ***** válasza:
Tedd fel 1ft-ra és adj meg minimálárat de sok pénzt ne remélj érte. Megmondom őszintén nekem max. a tena betét kéne meg a bimbóvédő. Mondjuk én már a 2.-at várom és igazából már ezek is megvannak de ha most első babás lennék ez kéne azt hiszem.
2011. aug. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm az őszinteséged, erre vagyok kíváncsi!
2011. aug. 24. 17:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Na, jó még jöhetne a masszázsolaj is akkor még nem tudhattam, hogy végül császár lesz. :O
2011. aug. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az 1Ft-ról indítás jó ötlet vagy szedd szét őket.

Mert szerintem nem mindenkinek kellenek pont ugyanezek a dolgok.

2011. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég felesleges dolgok. Sokan nem vesznek ilyeneket. Max a tena nadrágok (de ebből is felesleges ennyi) amiket használnék. A DVD információanyaga is a neten bármikor fellelhető, újságokat pedig kapnak a kismamák a védőnőtől, orvostól, felicitas csomagban is van. Max: 1000-1500 Ftért lehetne eladni szerintem. 3500 Ft sok, hiába voltak újonnan drágák a cuccok.
2011. aug. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Őszinteséget vársz, akkor azt kell mondanom, hogy én sem venném meg. :( Hiába vetted drágán a dolgokat, ezek nem nélkülözhetetlen dolgok. Még 1000ft-ot sem adnék. Ugye erre mondják, hogy hiába voltak drágák, ha nincs rá kereslet, akkor hiába adod olcsóbban, akkor sem tudod eladni. De azért sok szerencsét hozzá :)

2011. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
SZIA. Szerintem nem nagyon fogod eladni, egyben biztos nem. Felesleges dolgok. Nekem ebből semmi nem kellene külön sem, nemhogy egyben. Bocs, de ez az én privát véleményem.
2011. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!