Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket választanátok 2...

Melyiket választanátok 2 hónapos babátoknak? (sok link! ) Csak a típust nézzétek! (Árat nem kell figyelni, meg állapotot, újat veszünk úgyis)

2011. aug. 26. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezt: [link]


Mert összecsukható, és rezeg! Nekünk is ilyesmi volt, nagyon szerette a kicsi fiam mikor rezgett alatta. Viszont vigyázni kell ne szoktasd rá h abba altatod:)!

2011. aug. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 4-et, így két gyerek után. :-) Jó, hogy több fokozatban dönthető, később szeretni fogja a felakasztott játékokat, a ringató funkció sok babának bejön - szerintem ez a legklasszabb.
2011. aug. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem is ez a kettő szimpatikus!:) Csak úgy látom, annyi a különbség, hogy az egyik nem hintázik. Az viszont zenél és fényeket ad. A másik hintáztatható, de csak sima csörgő van rajta.


Még tetszik a kick&play is. Az állítólag ringatja a babát a saját mozgása által. Vagy ez mindegyiknél így van, csak a leírásban nincs kiemelve a többinél??

Élőben még nem láttam egyiket sem, nálunk nem kapható, így rendelnem kell majd mindenképp.

2011. aug. 26. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!