Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy a fogzás miatt...

Létezik, hogy a fogzás miatt nem eszik?

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok ijedve,6 hónapos fiam a mai nap csak 3-4 kanálnyi tejpépet és kb.ugyanennyi gyümölcspépet volt hajlandó elfogadni.A tápszert egyáltalán nem eszi ma,forgatja a fejét.Alul van már két foga,most jön felül egy,már látom is neki,de még nem törte át az inyét.Már két hónapja szenved vele.Létezik,hogy a fogyacska miatt nem fogad el semmit?Csak rágni akar mindent,a rágókát nem lehet kiszedni a kezéből.
2011. aug. 26. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
A fogzás is lehet,de ez a nagy meleg is.A kettő együtt meg pláne.
2011. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

meleg plusz a fogzás....folyadék kerüljön a szervezetébe elég, az a lényeg,ha nem eszik nem olyan nagy baj.

10 hónapos fiam is alig eszik valamit, vizet se fogadja el mindig, szopizik inkább...

2011. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy vehetném rá,hogy egyen valamit?Vagy ha nagyon éhes lesz eszik?Meddig hagyhatom,hogy csak egy két falatkát egyen?Kényszeríteni nem akarom,de negyon féltem,nehogy valami baja legyen.
2011. aug. 26. 12:33
 4/7 A kérdező kommentje:
Az innivalót jobban elfogadja,sosem volt egy nagy ivó,de legalább iszik.
2011. aug. 26. 12:34
 5/7 anonim ***** válasza:

de még mennyire. egy évesem gyakran csinál ilyet...azaz nem túl gyakram. legútóbb két hete. 15deka minusz lett a vége. no meg persze meleg is volt. örültem ha iszik. ráadásul még a széklete is hígabb volt.


a védőnő azt mondta ha nem akar enni és inni akkor adjunk neki több gyümölcsöt amik lédúsak.

2011. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, hogy nem evett fogzás és meleg miatt. Hagyni kell, ha éhes lesz enni fog. Folyadékot igyon. Nálunk az jött be, hogy édes gyümiket, babajoghurtot, kekszes gyümit megette, akkor azt kapott.
2011. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Valamennyire megnyugodtam,most még alszik.De remélem ha felébred eszik rendesen. :)
2011. aug. 26. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!