Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Okozhat valami bajt a babámnak...

Okozhat valami bajt a babámnak, ha nem vettem észre, hogy penészes a kókusz matraca?

Figyelt kérdés
4 hónapja alszik ezen, ráadásul hason. Ma vettem észre, hogy a matrac másik fele kicsit penészes. Nagy baj ez? Hogyan tudom kitakarítani?
2011. aug. 26. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem egészséges, nagyon nem. Azt nem tudom, hogy mivel tudod kitarítani, mások hátha tudják. Erős szerrel nem lehet az biztos. Valahol olvastam, hogy az ecet hatásos ilyen célra.
2011. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A miénk is kicsit olyan, lefordítottam én azt a részt letettem a kicsi lábához, ott nem éri. (Amúgy eddig semmi baja tőle, 8 hónapos.) Nagy kiterjedésben penészes?
2011. aug. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én inkább kidobnám rögtön, tudom, nem olcsó, de a baba egészsége sokkal fontosabb, ne penészgombaspórákat lélegezzen be egész éjszaka.
2011. aug. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szét szedtem, átmostam, de nem volt csak egy kicsit olyan. Én is gondolkoztam rajta, hogy kidobom, de a sima szivacs sem jobb. Forró vízzel 1/2 óráig zuhanyoztam a kókuszt, a huzatot pedig domestosszal, majd egy dupla mosással tisztítottam ki. Remélem elég lesz, de nem vagyok nyugodt. Ezentúl többször meg fogom nézni a másik oldalát is.
2011. aug. 27. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!