Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Tommee Tippee cumisüvegnél...

A Tommee Tippee cumisüvegnél a szelepnek alul vagy felül kell lennie?

Figyelt kérdés
Ezt a cumisüveget használjuk a kezdetektől, de rengeteg levegőt nyel a kisfiam közben. Pedig pont az lenne ennek a cumisüvegnek a lényege, hogy ne nyeljen levegőt. Érdemes lenne más cumisüvegre váltani?
2011. aug. 29. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nektek nem jött be, akkor váltsatok más cumisüvegre. Én nem figyeltem a szelepet, lányom mégsem nyelt sok levegőt. De minden baba más, a lehet hogy fiadnak ez a cumisüveg nem jó. Az is lehet, hogy "rosszul" szopik, és lehet hogy más cumisüveg sem lesz jó, nem lehet tudni, de persze egy próbát megér!
2011. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig felül legyen, a kis orrocskájánál. Nekünk is ilyen van, de az én picim pl. nagyon mohó, ez nem a cumi hibája. Meg h sokat sír evés előtt, azzal is sok levegőt nyel.
2011. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, mindig felül legyen, és ha mohóbb a babád akkor egyel nagyobb cumival próbáld, hogy ne nyeljen levegőt. Én szeretem a cumisüvegüket, a fiamnak is kedvence. De explora itatót ne vegyél majd - előre látóan mondom - mert az sajnos...semmit nem ér.
2011. aug. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felül legyen. Ès tènyleg pròbàld meg az eggyel nagyobb mèretet. Nekünk bevàlt.
2011. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Mi pl. Milupa Milumil H.A. start optimát "eszünk" a kettes számozású, közepes folyású cumival (3+ hó).

2011. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!