Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hordozót vegyek 5 hós...

Milyen hordozót vegyek 5 hós és 7 kg-os kislányomnak, hogy még sokáig tudjuk használni?

Figyelt kérdés
Meitai, vagy valami más ötlet, ki milyet használ?
2011. aug. 29. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk Gremese mei tai és Liliputi csatos van. Mindkettőt nagyon szeretjük.

Én kendőt nem akartam, mert nekem nincs türelmem a kötözgetéshez. Bár tény, a mei tai-t is kell, de sokkal egyszerűbb, mint a kendőt. A mei tai-t általában otthon szoktuk használni, amikor főzök, takarítok stb. Sétákhoz meg inkább a Liliputit, mert azt még könnyebb le-föl venni. :) Már a második gyerkőc használja ezeket, ő 6 hónapos. A nagyobbat 20 hónapos koráig hordoztam.

2011. aug. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És milyen típusú mei-tai-t használtok, olyat ami kapucnis, vagy olyat aminek ívelt a fejrésze? Melyik a jobb? Csak egyet szeretnék venni, és én szerintem inkább kint használnám, sétához. Eddig rugalmas kendőt használtunk, de már nem bírom el benne, azt is kintre használtuk eddig.
2011. aug. 30. 00:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem klasszikus gremese van, annyira jó választás volt!

9 hós kora óta a hátamon használom, előtte előre kötöttem. A babám is nagyon szereti.

Ha meitait veszel, mindenképpen jót vegyél, ne valami gagyit.

2011. aug. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is Gremese-s van. [link]

Annak van ráköthető fejtartó része, ha elalszik a kicsi, bár én nem használtam, ha elaludt, a kezemmel megtartottam a fejét, vagy a mellkasomra borult. Most 9 hónapos és 10 kiló, én előre szoktam kötni, mert úgy szeretem, de 15 kilóig jó, úh még sokáig használhatjuk.

2011. aug. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Klasszikus Gremese van, van hozzá alvókapucni. Mi használjuk/tuk, mert oké, ha elől van, akkor tudom tartani a fejét, de hátrakötve már nem. Amúgy én mindkét gyerkőcöt 5 hónapos korától hordozom/tam hátul.

2011. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És mit gondoltok, a csatos, vagy a megkötős a jobb?
2011. aug. 30. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!