Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket ajánljátok pótlásnak:...

Melyiket ajánljátok pótlásnak: Sma vagy cow and gate?

Figyelt kérdés
7 hetes a kislányom és kevesebb lett a tejem, már nem elég neki. Elég nagyétkű csajszi. Melyik a jobb,amitől nem hízik meg nagyon? Már most is jó súlya van: 5780g. Vagy mindenképpen sokat szed fel, ha anyatejet meg tápszert is kap?
2011. aug. 31. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt próbáltam,de a C&G-től hasmenése volt,az SMA-től szorulása,így maradt az Aptamil..nekünk az vált be.
2011. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez alkati kérdés, hogy melyik baba milyen súlyú. Nekem kb. 3 hós kora óta csak tápszert kapott a babám és elég atléta testalkata volt, 1,5 évesen is 10kg. Barátnőm kisfiam is kb. ennyi idős korától tápszert kapott csak és az övé meg iszonyat duci és fél évesen volt 10 kg.
2011. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!