Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónap körüli gyermekeddel...

15 hónap körüli gyermekeddel mit csinálsz ottkint? Miket játszatok? Olyan nehezen megy el pár óra.

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Micsoda???Nehezen megy el pár óra??Én meg sokszor azt veszem észre,hogy már vacsora és fürdés idő van!!

Hát nekünk nagy kertünk van és sok játéka van kint:medence,kistalicska,játék fűnyíró,labdahegyek,csúzda,mászóka,hinta,homokozó stb Annyira jó mikor Apa is itthon van és az egész család együtt tesz-vesz,játszik stb.

Ezen kívül sokat járunk strandra(élő Tisza)vagy fürdőbe babás ismerősőkkel vagy játszótérre megyünk(ma is ott voltunk és annyi ismerős volt nagyon élvezte a fiam is és én is,ja meg Apa is) vagy elmegyünk a központba sétálni fagyizunk,szökőkútat nézünk vagy elmegyünk egy bevásárlókörútra vagy megyünk kirándulunk(legútobb a Mátrába voltunk 1 hétvégét)vagy grillpartit csinálunk nállunk babás ismerősőkkel!stb

Szóval nekünk valahogy minden napra jut valami program,mi nem unatkozunk de én ezt így is terveztem,hogy míg itthon leszek 2 évig a fiammal az tartalmas legyen!

2011. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Mi panelban lakunk,úgyhogy naponta kétszer kb. két órát levegőzünk. Délelőtt pici séta babakocsival a pékségbe,útközben a fiam nézelődik (közben beszélgetünk,hogy mit látunk),és rágcsál kiflit,bagettet,aztán játszóterezés. Hinta,csúszda,mászóka,lépcsőzés,homokozó,labda,rajzolunk aszfaltkrétával. Kipróbálja a gyerekek játékait,a legjobban a tologatós-húzogatós játékok jönnek be. Barátkozik a felnőttekkel,gyerekekkel,nézelődik. Nagyon szeret bogarászni a földön,kavicsozik,botozik,levelet,bogyót gyűjt. Gyümölccsel is megkínálom,a levegőn szívesebben eszi.

Szerintem kertes házban sem lehet unatkozni.

2011. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Lemaradt a szappanbuborék fújás,az is nagy kedvenc. Vagy a kertben a kerti munkákba is biztos szívesen besegít. Az én fiam már szívesen utánozza,amit lát.
2011. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!