Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiamnak keresek cipőt őszre,...

Fiamnak keresek cipőt őszre, megvennétek ezt a helyemben?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 1. 23:43
1 2
 1/11 Yarra ***** válasza:

Én valahogy úgy tartom, hogy a ruha amiben a picur van lehet olcsó, használt stb, de a cipő ami a kis lábát formálja legyen jó minőségű. A kezdő cipőcskéknek legyen minél hajlékonyabb a talpa, legyen benne lúdtalp betét, legyen keményített a sarka és a bokarész, és lehetőség szerint bőr legyen hogy "lélegezzen". Nagyon aranyos kis cipőcske, az ára is nagyon kedvező, és jó az is hogy új nem pedig használt mert még nincs kitaposva egy másik babu által (ezt az ortopédunk mondta), de így képről nem tudnám eldönteni, hogy mondjuk van-e benne lúdtalp betét, kemény-e a sarok résznél és puha-e a talpa.


Na, szóval nem mondom hogy rossz, de én személy szerint nem venném meg, csak ha előtte mondjuk megkérdezném az említett dolgokat.

2011. szept. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Yarra ***** válasza:
Megint én vagyok. sajnálom, az előbb nem olvastam el a belinkelt oldalt teljesen. Most megtettem és látom, hogy van a kis cipőről leírás, rugalmas talp, megerősített sarok stb. Bár én továbbra se venni kiscipőt látatlanban, úgy tűnik ez a kiscipő rendben van.
2011. szept. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg. Velúr vagy valamilyen hasonló anyagú, átázhat, kötős, egyfolytában kikötődik. (a tépőzáras sokkal jobb) Sarokemelő fölösleges bele, és drága is.
2011. szept. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer vettem úgy cipőt, hogy nem próbáltam rá a alányom lábára, többet sosem!!!
2011. szept. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Ez az oldal nem reklámozásra van kedves "Kérdező".
2011. szept. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tetszeni tetszik,de nem valami olcsó.

Viszont próba nélkül én semmiképp se venném meg!


4 gyerkőc anyukája

2011. szept. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi ilyennel kezdtük, csak kétszerennyiért vettük boltba. Jó, végülis ez siesta, csak a linea cég megvette. Két gyereket kiszolgált :)
2011. szept. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Próba nélkül első cipőt semmiképp nem vennék. Ha már van egy bevált márka, akkor annak nagyobb méreteit nyugodt szívvel rendelném internetről, de látatlanba biztosan nem.

Amikor a fiamnak indultam első kiscipőjét megvenni, az amit én itthon kinéztem, nem ment a lábára... Másik fajtát kellett választani.

És egyet értek azzal, aki azt mondja, hogy a cipőfűző sem a legpraktikusabb megoldás, sokkal jobb a tépőzár.

2011. szept. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én se merném lattáltanba megvenni,az első cipőt kb 2 óráig kerestük és 4-et biztos felpróbált,ez egyikbe nem tudott menni,a másik kemény talpú a 3.nem megy bele a lábfeje szóval elég rizikós.

Az egyik válaszolótól kérdezném,mit jelent az hogy ez nem reklámoldal?nem lehet belinkelni semmit?vagy szerinted a sajátját reklámozza?

2011. szept. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ennyiért már nem netről venném a cipőt.Inkább elmegyek üzletbe és megveszek ott egy jó cipőt.Deichmannban már lehet jó kis cipőket kedvező áron venni,bár én első cipőnek Elefanten cipőt vettem és tökéletesen bevált!
2011. szept. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!