Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves a kisfiam, tegnapi...

1 éves a kisfiam, tegnapi orvosi vizsg-on azt mondták, hogy szűk a fityma. Ti szoktátok vissza huzogatni a bőrt a kukacon?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam, de még a tiéd amúgyis kicsi, van rá speciális krém amivel be kell kenni fürdetés után és megmozgatni...Attól javulhat, nem vagy elkésve semmivel
2011. szept. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam mert a legutóbbi infóm szerint a kutatás mai állása alapján nem a "húzogatáson" múlik.De van ismerősőm aki "nem árthat" alapon mindig csinálja.
2011. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még csak 6 hónapos, de én épp csak annyira szoktam a vízben huzogatni, hogy ahol már fent van, érje víz, hogy ott is "mosódjon". :)
2011. szept. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Remélem olvasod a kérdésre adott választ, mert kezdek a tmában hozzáértő lenni :)

A legújabb álláspont szerint a fityma letapadása az egy sejtes-hormonális folyamat, ami 2 éves kor körül oldódik.

DE. Mi is addig halogattuk, míg kiderült 2 éve korában, hogy ez bezony fitymaszűkület.

Régen az ilyen "letapadásokat" már gyakran fél-egy éve kor előtt "elintézték" egy gyors felhúzással a gyerekdokik, de ez ma már nem lehetséges, a fent említett álláspont miatt.

Otthon mindenesre nem szabad próbálkozni erőteljes felhúzogatásokkal, de szerintem érdemes úgy 1 éves kor után picit mindig húzogatni fürdésnél.

2011. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

17:42


Ja, azt is olvastam, hogy ha a vizelet legalább gyufaszálnyi vastagságban folyik akkor az az esetek döntő többségében magától megoldódik (ahogy az előttem szóló írta kb.2 éves korára). Remélem tényleg így van...

2011. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

3-4 éves korig sejtes letapadás van, ez természetes és nem szabad erőltetni, mert berepedezik. Szóval csak anyira szabad húzni, amennyire gond nélkül, könnyen húzható, finoman. Nekem is ez volt, hogy erőltették...a repedések hegek lettek és lecsonkolták végül a Heim PÁlban az egész fitymámat :(

Nem is tudom használni rendesen, fáj, ha merevedésem van és mozogna, egy kicsit is és emellett iszonyú ronda :(((

2012. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!