Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekülés az autóba mikortól?

Gyerekülés az autóba mikortól?

Figyelt kérdés

Most még csak 6 hónapos a kisfiam és egyenlőre hordozóban menetiránynak ellentétesen van még bekötve.Szépen tartja magát,de magától még nem ül.

Mikortól vehető a következő autósülés amit már menetiránnyal szemben lehet bekötni,hogy nézelődni tudjon,mert már nem szeret háttal utazni és én nagyon sokat megyek,mert a nagyobbat iskolába kell hordanom és vissza.

Ha már vannak ilyen ülések,mik azok,milyen típusúak.

Ha még nem lehet,akkor viszont mikortól?


2011. szept. 2. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Akkortól lehet menetiránynak szembe bekötni, amikor már magától stabilan ül.

Egyébként vannak olyan ülések, amik menetiránynak háttal és szemben is beköthetők (0-18-asok, és 0-25-ösök).

2011. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért írtam, hogy léteznek ilyen ülések, mert ha esetleg már kicsi lenne neki a hordozó, kényelmetlen, kilóg belőle a lába, akkor keress ilyen ülést. Most még ugyan menetiránynak háttal kell bekötni, mintha hordozóban ülne, de ha tud ülni egyedül stabilan, akkor csak megfordítod az ülést és kész. :)
2011. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors választ! Ezeket az üléseket,akár már most is megvehetném,vagy mindenféleképpen várjam meg míg stabilan fog ülni?
2011. szept. 2. 22:15
 4/11 A kérdező kommentje:

Elég hosszú baba és már kilóg a lába.Meg nagyon szeret már nézelődni.

De persze,ha várjak még ezzel akkor megteszem,de gondoltam hátha van olyan ülés amit már ő is használhat így,még ha nem is ül stabilan.

2011. szept. 2. 22:16
 5/11 anonim ***** válasza:
A második válaszban leírtam, már most is megveheted, csak olyat keress mindenképpen, ami mindkét irányba beköthető. Amik 9 kg-tól vannak, azok már csak menetiránynak szembe köthetők be, azzal még várnotok kellene.
2011. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
menetiránnyal szembe 9kg-tól és(nem vagy!) 1 éves kortól lehet bekötni a kresz szerint
2011. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,most már értem.
2011. szept. 2. 22:17
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Nem igaz, mert nem egy éves kortól. Ilyen nincs a Kreszben, olvass utána, mielőtt hülyeségeket írsz. Akkortól lehet menetiránynak szembe bekötni, amikortól stabilan ül a gyerek magától.


Kedves kérdező: Espiro optima 0-25-ös ülésre keress rá, az például megfelelő lenne nektek.

2011. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lányom 5 hónapos volt mikor télen már nehezen fért el overálban a hordozóba. így akkor vetünk egy 0-18 ülést. szóval ha gondolod akár már most is vehettek egyet.
2011. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia, én nekem 7,5 hós volt a fima, mikor ezt vettük, mert neki is kicsi volt a hordozó, viszont ő már akkor ült.VAn benne olyan szívacs ami alátamasztja a gerincét. NAgyon szereti:-)csak ajánlani tudom. előszsöre menetiránynak háttal volt, majd utána menetiránynak szembe. Jó áron is van az ülés, ahhoz képest milyen jó. Teszteredmények szuperek.

[link]

2011. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!