Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom 2 hónapos. Születé...

A kislányom 2 hónapos. Születése óta mindkét szemhéján piros folt van. El fog múlni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt csak orvos tudja esetleg megmondani, de ö sem mindig. A kislányomnak a karján volt ilyen, és neki idövel elmúlt, 6 évesen már semmi sem látszott belöle.
2011. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Neked nem mondtak az orvosok erröl semmit a zsületéskor és mikor a gyerekorvoshoz kellett mennetek?


Nekünk rögtön a születéskor mikor megpihent rajtam és felöltöztették mondta az orvos hogy ez tüzfolt és el fog múlni legkésöbb 1 éves korára. a tarkoján is van. aztán mikor a védönö meglátta ugyan ezt mondta egyböl és a gyerekorvos is.


11 hós de az arcáról teljesen elmúltak (volt az orrnyergen is) a tarkóján még kicsit látszik de már az is elég halvány.

2011. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!Szerintem igen, de ha nem, akkor is nagyon-nagyon halvány marad. Az én kislányomnak egy nagyon erős tűzfolt volt a szemhéján és az oldalán. Már elmúlt 1 éves, amikor teljesen eltünt a szemhéjáról, az oldalán nagyon halványan látszik egy rózsaszín folt most 2 évesen.
2011. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gólya csípés :)

Igen, el fog múlni, semmi baja nem lesz! Kislányomnak is volt több helyen, sőt, a tarkóján még mindig látszik kicsit, pedig már 1,5 éves.

2011. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kicsi fiam is pont 2 hónapos, és neki is a két szemhéján van pirosas-lilás foltocska. Anyukám azt mondta, nekem is volt, pár hónap alatt elmúlt; és hogy nagyon sok babán látott már ilyet. Szóval ez természetes, nem kell aggódnunk miatta.
2011. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az én lányomnak olyan foltja volt hogy sok kicsi apró pötty a szemhéján és a két szem között. szemvizsgálaton nyomták meg neki 3 hetesen. most egy éves és mostanában múlt el neki.
2011. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!