Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy jönnek sorban a tápszerek...

Hogy jönnek sorban a tápszerek? Mikor kell váltani a következőre?

Figyelt kérdés

Mi pl. Milupa Milumil HA start optima 0+ nevű tápit esszük. Mi a különbség eközött és amire 1-es van írva? A dobozok hátoldalán ugyanúgy írja az adagolást 0 hótól, szóval nem értem, mi a különbség. És mikor kell továbbmenni és mi a következő??

Köszönöm!

10 hetes a babaám.


2011. szept. 5. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Humana HA 1-et használtunk, a gyerekorvos írta fel. Kérdeztem ,hogy mikor kel váltani, azt mondta, hogy nem kell, addig eheti ezt, amíg tápot kap. 14 hónapos koráig fogadta el, addig felírta a doki. Tehát nem kell feltétlenül váltani, beszéld meg inkább a gyerekorvosotokkal.
2011. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a tápszer amit te írsz hipoallergén.A sima 1-es pedig újszülött kortól adható szintén, de nem hipoallergén, hanem sima tejalapú.Elvileg ha nem indokolt (nincs tejérzékeny a családban)akkor adhatod neki a sima 1-est is, de erről kérdezd meg a gyerekorvost.

Olcsóbb is mint a hipoallergén.Az én lányom azthiszem 3 dobozzaol ivott meg a HA-sból aztán simát kapott és nem volt baj.

Utána 6 hós kortól 2-es tápszert lehet adni illetve 9 hós kortól 3-ast(fajtánként lehetneik eltérések).

Remélem tudtam segíteni!

8 hónapos kislány anyuja

2011. szept. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!